Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCUFC on ESPN+ 80: Sergei Pavlovich znokautował Curtisa Blaydesa. Szóste z rzędu zwycięstwo w 1. rundzie! [WIDEO]

UFC on ESPN+ 80: Sergei Pavlovich znokautował Curtisa Blaydesa. Szóste z rzędu zwycięstwo w 1. rundzie! [WIDEO]

Trwa niesamowita seria! Sergey Pavlovich (18-1) znokautował Curtisa Blaydesa (17-4, 1 N/C) w pierwszej rundzie w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 80 w Las Vegas.

UFC o ESPN+ 80 Sergei Pavlovich

Już po kilkudziesięciu sekundach zawodnicy weszli w bardzo mocną wymianę. Z obu stron padały naprawdę mocne ciosy. Blaydes parę razy naruszył przeciwnika, ale sam też stracił równowagę po jednym z nich. Rosjanin rozochocił się powodzeniem i coraz częściej rzucał obszerne ciosy. Po kolejnej serii “Razor” padł na matę a sędzia przerwał pojedynek.

Szóste z rzędu zwycięstwo w pierwszej rundzie to najdłuższa taka seria w historii UFC.

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis