MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN 42: Rafael dos Anjos rozmontował i poddał Bryana Barberenę [WIDEO]

UFC on ESPN 42: Rafael dos Anjos rozmontował i poddał Bryana Barberenę [WIDEO]

Rafael dos Anjos (32-14) poddał Bryana Barberenę (18-9) w drugiej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN 42.

UFC on ESPN 42 Rafael dos Anjos

Barberena spróbował kilku wysokich kopnięć, ale nie doszły one do celu. Dos Anjos skrócił dystans i dopadł przeciwnika pod siatką. Tam były mistrz wagi lekkiej dość łatwo przewrócił Amerykanina. Dos Anjos zapiął trójkąt, potem dołożył też kilka ciosów prawą ręką. Brazylijczyk miał dosiad i kontrolował swojego oponenta. Barberena próbował wstawać z wykorzystaniem siatki, ale wciąż był kontrolowany przez przeciwnika.

Drugą rundę Amerykanin zaczął od ataku. Wpadł z rywala z kilkoma ciosami. Dość szybko dos Anjos ruszył jednak do kontrataku i próbował posadzić rywala na macie. Po kilku próbach mu się to udało. RDA tym razem zajął pozycję boczną choć nie na długo. Potem zaszedł za plecy Amerykanina. Dos Anjos zapiął duszenie i zmusił rywala do odklepania.

Dos Anjos odniósł 21. zwycięstwo w UFC co jest piątym wynikiem w organizacji. Brazylijczyk jako pierwszy zawodnik w historii UFC przekroczył granicę 8 godzin walki. Po dzisiejszym zwycięstwie RDA wyzwał do walki Conora McGregora, z którym miał zmierzyć się już w przeszłości, ale na drodze do tego stanęła wówczas jego kontuzja.

Zobacz także:

UFC on ESPN 42: Thompson vs. Holland – wyniki na żywo

Kolejna gala UFC tym razem odbędzie się w Orlando na Florydzie. W walce wieczoru spotkają się Stephen Thompson i Kevin Holland.

ONE on Prime 5 – wyniki. Soldić trafiony w krocze, Malykhin zdemolował de Riddera [WIDEO]

Za nami gala ONE on Prime 5 w Manili. Zobaczyliśmy na niej pojedynki mistrzowskie i wyczekiwany debiut byłego podwójnego mistrza KSW, który jednak zakończył się dość niefortunnie.

Rosyjski oligarcha otrzymał długi wyrok więzienia! W przeszłości sponsorował Khabiba!

Ziyavudin Magomedov, który w przeszłości finansową karierę Khabiba Nurmagomedova (29-0) – w tym tygodniu otrzymał długi wyrok więzienia. 54-latek został skazany na 19 lat w więzieniu o maksymalnym bezpieczeństwie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis