MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN 42: Eryk Anders w drugiej rundzie rozbił Kyle’a Daukausa [WIDEO]

UFC on ESPN 42: Eryk Anders w drugiej rundzie rozbił Kyle’a Daukausa [WIDEO]

Eryk Anders (15-7, 1 N/C) pokonał Kyle’a Daukausa (11-4, 1 N/C) w pojedynku na karcie głównej gali UFC on ESPN 42.

UFC on ESPN 42 Eryk Anders

Pojedynek zaczął się od niskich kopnięć z obu stron. Daukaus kilkoma akcjami bokserskimi przedarł się przez defensywę rywala. Anders zdołał go przewrócić, ale nie zamierzał schodzić do parteru. Potem “Ya Boi” trafił mocno swojego przeciwnika tak, że ten aż stracił równowagę. Anders szedł do przodu z ciosami, uderzając również na tułów. W końcówce rundy w jednej z akcji zawodnicy zderzyli się głowami. Po wznowieniu walki Anders ustrzelił jeszcze oponenta lewym sierpowym.

Na początku drugiej rundy Daukaus dopadł przeciwnika pod siatką. Tam trzymał za jedną nogę, ale miał problem z obaleniem. Anders umiejętnie to jednak wybronił. Potem “Ya Boi” stojąc poobijał nieco leżącego przeciwnika. Amerykanin w kolejnej akcji dopadł swojego rywala w parterze. Po serii ciosów (w tym młotkowych) sędzia przerwał pojedynek.

Anders po dwóch porażkach przełamał się więc i odniósł cenne zwycięstwo przed czasem.

Zobacz także:

UFC on ESPN 42: Thompson vs. Holland – wyniki na żywo

Kolejna gala UFC tym razem odbędzie się w Orlando na Florydzie. W walce wieczoru spotkają się Stephen Thompson i Kevin Holland.

ONE on Prime 5 – wyniki. Soldić trafiony w krocze, Malykhin zdemolował de Riddera [WIDEO]

Za nami gala ONE on Prime 5 w Manili. Zobaczyliśmy na niej pojedynki mistrzowskie i wyczekiwany debiut byłego podwójnego mistrza KSW, który jednak zakończył się dość niefortunnie.

Rosyjski oligarcha otrzymał długi wyrok więzienia! W przeszłości sponsorował Khabiba!

Ziyavudin Magomedov, który w przeszłości finansową karierę Khabiba Nurmagomedova (29-0) – w tym tygodniu otrzymał długi wyrok więzienia. 54-latek został skazany na 19 lat w więzieniu o maksymalnym bezpieczeństwie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis