MMA PLUFCUFC on ESPN 30: Daniel Rodriguez wypunktował Kevina Lee na pełnym dystansie [WIDEO]

UFC on ESPN 30: Daniel Rodriguez wypunktował Kevina Lee na pełnym dystansie [WIDEO]

Daniel Rodriguez (16-2) pokonał Kevina Lee (18-7) jednogłośną decyzją sędziowską podczas gali UFC on ESPN 30 w Las Vegas.

UFC on ESPN 30 Daniel Rodriguez

Od początku walki Lee zajmował miejsce w środku oktagonu. Były pretendent do pasa tymczasowego punktował ciosami prostymi. Rodriguez starał się jednak zachodzić i również szukał swoich okazji do uderzeń. Lee trafił efektownym wysokim kopnięciem. Kilkoma dobrymi prostymi odpowiedział jednak Rodriguez.. Lee za to zanurkował po nogę i zdołał obalić rywala. “Motown Phenom” zajął dominującą pozycję. Do końca rundy poobijał jeszcze nieco przeciwnika.

Także w drugiej rundzie Lee zdołał przewrócić przeciwnika. Na dodatek zrobił to szybciej. Próbował nawet zajść za plecy, jednak Rodriguez wykorzystał to, aby sam znaleźć się z góry. Po chwili zawodnicy wrócili do stójki. Rodriguez dobrze bił ciosy proste. “D-Rod” stosował też wewnętrzne lowkicki. Po jednym z jego mocnych ciosów (lewy sierpowy na koniec kombinacji) Lee “zatańczył”. Rodriguez próbował dobić zamroczonego rywala, ale nie zdążył tego zrobić przed końcem rundy.

Rodriguez kontynuował presję również w rundzie trzeciej. Amerykanin rozbijał rodaka, choć ten wciąż starał się odpowiadać. Przewaga Rodrigueza była jednak coraz wyraźniejsza. Lee złapał go jednak pod siatką i zdołał wywrócić. Potem “Motown Phenom” trzymał jeszcze klamrę za plecami rywala aż w końcu zawodnicy wrócili do walki w stójce.Tu nadal lepiej prezentował się Rodriguez, który więcej trafiał.

Wszyscy sędziowie punktowali 29-28 dla Rodrigueza. To dla niego już trzecie zwycięstwo z rzędu. Wcześniej zawodnik ten pokonywał takich rywali jak Mike Perry czy Preston Parsons.

Zobacz także:

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

“Reem” w przeszłości kibicował takim zawodnikom WWE jak: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Honky Tonk Man czy Andre The Giant., ale dzisiaj nie jest w stanie oglądać udawanych walk.

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis