MMA PLUFCUFC on ESPN 30: Daniel Rodriguez wypunktował Kevina Lee na pełnym dystansie [WIDEO]

UFC on ESPN 30: Daniel Rodriguez wypunktował Kevina Lee na pełnym dystansie [WIDEO]

Daniel Rodriguez (16-2) pokonał Kevina Lee (18-7) jednogłośną decyzją sędziowską podczas gali UFC on ESPN 30 w Las Vegas.

Od początku walki Lee zajmował miejsce w środku oktagonu. Były pretendent do pasa tymczasowego punktował ciosami prostymi. Rodriguez starał się jednak zachodzić i również szukał swoich okazji do uderzeń. Lee trafił efektownym wysokim kopnięciem. Kilkoma dobrymi prostymi odpowiedział jednak Rodriguez.. Lee za to zanurkował po nogę i zdołał obalić rywala. “Motown Phenom” zajął dominującą pozycję. Do końca rundy poobijał jeszcze nieco przeciwnika.

Także w drugiej rundzie Lee zdołał przewrócić przeciwnika. Na dodatek zrobił to szybciej. Próbował nawet zajść za plecy, jednak Rodriguez wykorzystał to, aby sam znaleźć się z góry. Po chwili zawodnicy wrócili do stójki. Rodriguez dobrze bił ciosy proste. “D-Rod” stosował też wewnętrzne lowkicki. Po jednym z jego mocnych ciosów (lewy sierpowy na koniec kombinacji) Lee “zatańczył”. Rodriguez próbował dobić zamroczonego rywala, ale nie zdążył tego zrobić przed końcem rundy.

Rodriguez kontynuował presję również w rundzie trzeciej. Amerykanin rozbijał rodaka, choć ten wciąż starał się odpowiadać. Przewaga Rodrigueza była jednak coraz wyraźniejsza. Lee złapał go jednak pod siatką i zdołał wywrócić. Potem “Motown Phenom” trzymał jeszcze klamrę za plecami rywala aż w końcu zawodnicy wrócili do walki w stójce.Tu nadal lepiej prezentował się Rodriguez, który więcej trafiał.

Wszyscy sędziowie punktowali 29-28 dla Rodrigueza. To dla niego już trzecie zwycięstwo z rzędu. Wcześniej zawodnik ten pokonywał takich rywali jak Mike Perry czy Preston Parsons.

Zobacz także:

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

“Reem” w przeszłości kibicował takim zawodnikom WWE jak: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Honky Tonk Man czy Andre The Giant., ale dzisiaj nie jest w stanie oglądać udawanych walk.

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.