MMA PLUFCUFC on ESPN 24: Gregor Gillespie kończy Diego Ferreirę przed czasem. Walka pełna zwrotów akcji! [WIDEO]

UFC on ESPN 24: Gregor Gillespie kończy Diego Ferreirę przed czasem. Walka pełna zwrotów akcji! [WIDEO]

Gregor Gillespie (14-1) pokonał Diego Ferreirę (17-4) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali UFC on ESPN 24 w Las Vegas.

Początek walki był dość zachowawczy. To Gillespie zajmował miejsce w środku klatki. W końcu ruszył po nogę rywala. Po chwili walki w parterze zawodnicy jednak się podnieśli. Ferreira dobrze trafił kilkoma ciosami i Amerykanin znowu ruszył po nogi. “The Gift” nurkował szukając obaleń. Przy okazji jednak przyjmował sporo ciosów. Słynący ze znakomitego parteru Ferreira szukał techniki kończącej. Po raz kolejny zawodnicy wrócili do stójki. Świetny zapaśnik jakim jest z kolei Gillespie ponownie jednak poszukał obalenia. Ferreira zdołał się jednak wpiąć za jego plecy. Brazylijczyk zakończył rundę kilkoma ciosami.

Również w drugiej rundzie Gillespie szukał obaleń. W stójce bowiem lepiej radził sobie Ferreira. Pojedynek przeniósł się do parteru. Oglądaliśmy starcie zapaśnika z grapplerem co owocowało bardzo interesującą “kulanką”. Gillespie uzyskał dominującą pozycję zajmując plecy rywala. Wykorzystał to do zadawania kolejnych mocnych ciosów. W końcówce rundy mocne ground&pound w wykonaniu Amerykanina sprawiło, że sędzia przerwał walkę.

Gillespie udanie powrócił więc po dłuższej przerwie i pierwszej porażce w karierze. W listopadzie 2019 roku “The Gift” został bowiem ciężko znokautowany przez Kevina Lee.

Zobacz także:

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem mistrzem MMA. Tym razem większe wyzwanie!

Jake Paul niedawno szybko rozprawił się z Benem Askrenem a już zaplanowano kolejny jego pojedynek z zawodnikiem MMA. Jego przeciwnikiem w sierpniu będzie bowiem były mistrz UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley.

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.