MMA PLBoksJake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem z MMA! Tym razem poważniejsze wyzwanie niż Askren!

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem z MMA! Tym razem poważniejsze wyzwanie niż Askren!

Youtuber Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem rodem z MMA! Tym razem czeka go jednak większe wyzwanie od Bena Askrena, którego bez problemów znokautował w pierwszej rundzie w walce na zasadach boksu.

Jake Paul

O kolejnej walce Paula poinformował dziennikarz The Atletic Mike Coppinger.

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem z MMA! Tym razem poważniejsze wyzwanie niż Askren!

Tym razem rywalem Jake’a Paula ma być były mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley. Walka ta jeszcze nie ma konkretnej daty, ale najprawdopodobniej odbędzie się zaraz po miesiącach letnich.

Jake Paul to nie przypadkowa postać w boksie. Amerykanin ma za sobą już trzy wygarne walki, w których pokonywał byłego mistrza Bellatora i One Championshiop Bena Askrena, byłego zawodnika NBA Nate’a Robinsona i innego youtubera Ali Esona Giba.

Jego najbliższym rywalem ma być Tyron Woodley, który w przeszłości dzierżył pas mistrzowski wagi półśredniej UFC. “T-Wood” wywodzi się z zapasów, ale jego umiejętności bokserskie są na dużo wyższym poziomie w porównaniu z każdym byłym rywalem Paula.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformował później Ariel Helwani pojedynek odbędzie się 28 sierpnia w limicie do 190 funtów.

Zobacz także:

Szalony pomysł Mateusza Murańskiego! “W te wakacje zobaczycie mnie co najmniej raz w klatce!”

Nie schodzi z medialnego piedestału Mateusz Murański. Aktor, który w przeciągu ostatnich dwóch tygodni stoczył dwie zawodowe walki – zapowiada kolejne walki w klatce. “W te wakacje zobaczycie mnie co najmniej raz w klatce!”

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO]

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.

Reakcje środowiska po walce Szpilki! ”Artur powinien przemyśleć, bo każdy kolejny…”

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w niedzielę wrócił na ring po ponad rocznej przerwie. ”Szpila” wystąpił w walce wieczoru Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. Warto zaznaczyć, że był to ostatni start pod skrzydłami promotora Andrzeja Wasilewskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis