MMA PLUFCUFC on ESPN 24: Alex Morono skończył Donalda Cerrone już w 1. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN 24: Alex Morono skończył Donalda Cerrone już w 1. rundzie [WIDEO]

Alex Morono (19-7, 1 N/C) pokonał Donalda Cerrone (36-16, 2 N/C) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN 24.

Morono już na start próbował zaatakować mocnym prawym, lecz przestrzelił. Ostatecznie “The Great White” docisnął jednak przeciwnika do siatki. Cerrone zerwał klincz i zawodnicy wrócili na środek oktagonu. Morono wywierał presję z ciosami. “Kowboj” dobrze jednak kopał. W stójce jednak lepiej radził sobie Morono. Młodszy z zawodników był szybszy od rywala. Morono trafił kilkoma mocnymi ciosami i naruszył “Kowboja”. Bił zarówno na głowę jak i na korpus. W końcu sędzia Marc Goddard wkroczy między zawodników i przerwał pojedynek.

Dla “Kowboja” była to 37. walka w UFC. Amerykanin jest liderem pod względem liczby pojedynków w tej organizacji wspólnie z Jimem Millerem. Morono zaś powrócił na zwycięską ścieżkę po porażce z Anthonym Pettisem. To jego ósma wygrana w UFC.

Zobacz także:

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem mistrzem MMA. Tym razem większe wyzwanie!

Jake Paul niedawno szybko rozprawił się z Benem Askrenem a już zaplanowano kolejny jego pojedynek z zawodnikiem MMA. Jego przeciwnikiem w sierpniu będzie bowiem były mistrz UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley.

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.