MMA PLUFCUFC on ESPN 24: Alex Morono skończył Donalda Cerrone już w 1. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN 24: Alex Morono skończył Donalda Cerrone już w 1. rundzie [WIDEO]

Alex Morono (19-7, 1 N/C) pokonał Donalda Cerrone (36-16, 2 N/C) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN 24.

UFC on ESPN 24 Alex Morono

Morono już na start próbował zaatakować mocnym prawym, lecz przestrzelił. Ostatecznie “The Great White” docisnął jednak przeciwnika do siatki. Cerrone zerwał klincz i zawodnicy wrócili na środek oktagonu. Morono wywierał presję z ciosami. “Kowboj” dobrze jednak kopał. W stójce jednak lepiej radził sobie Morono. Młodszy z zawodników był szybszy od rywala. Morono trafił kilkoma mocnymi ciosami i naruszył “Kowboja”. Bił zarówno na głowę jak i na korpus. W końcu sędzia Marc Goddard wkroczy między zawodników i przerwał pojedynek.

Dla “Kowboja” była to 37. walka w UFC. Amerykanin jest liderem pod względem liczby pojedynków w tej organizacji wspólnie z Jimem Millerem. Morono zaś powrócił na zwycięską ścieżkę po porażce z Anthonym Pettisem. To jego ósma wygrana w UFC.

Zobacz także:

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem mistrzem MMA. Tym razem większe wyzwanie!

Jake Paul niedawno szybko rozprawił się z Benem Askrenem a już zaplanowano kolejny jego pojedynek z zawodnikiem MMA. Jego przeciwnikiem w sierpniu będzie bowiem były mistrz UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley.

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis