MMA PLUFCUFC on ESPN 24: Alex Morono skończył Donalda Cerrone już w 1. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN 24: Alex Morono skończył Donalda Cerrone już w 1. rundzie [WIDEO]

Alex Morono (19-7, 1 N/C) pokonał Donalda Cerrone (36-16, 2 N/C) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN 24.

Morono już na start próbował zaatakować mocnym prawym, lecz przestrzelił. Ostatecznie “The Great White” docisnął jednak przeciwnika do siatki. Cerrone zerwał klincz i zawodnicy wrócili na środek oktagonu. Morono wywierał presję z ciosami. “Kowboj” dobrze jednak kopał. W stójce jednak lepiej radził sobie Morono. Młodszy z zawodników był szybszy od rywala. Morono trafił kilkoma mocnymi ciosami i naruszył “Kowboja”. Bił zarówno na głowę jak i na korpus. W końcu sędzia Marc Goddard wkroczy między zawodników i przerwał pojedynek.

Dla “Kowboja” była to 37. walka w UFC. Amerykanin jest liderem pod względem liczby pojedynków w tej organizacji wspólnie z Jimem Millerem. Morono zaś powrócił na zwycięską ścieżkę po porażce z Anthonym Pettisem. To jego ósma wygrana w UFC.

Zobacz także:

UFC on ESPN 24 – wyniki

W walce wieczoru kolejnej gali UFC w Las Vegas zmierzą się Marina Rodriguez i Michelle Waterson. Ponadto w rozpisce znaleźli się też m.in. Donald “Kowboj” Cerrone, Neil Magny czy Amanda Ribas.

Bartłomiej “Balboa” Domalik zwycięzcą turnieju na GROMDA 5!

“Balboa” prezentował się znakomicie przez cały turniej. Swoje zwycięstwo przypieczętował w fenomenalnym finale z “Glebą”.