MMA PLGamrotUFC: Jorge Masvidal komentuje zwycięstwo Mateusza Gamrota!

UFC: Jorge Masvidal komentuje zwycięstwo Mateusza Gamrota!

Mateusz Gamrot (18-1) może być z siebie zadowolony. Zwycięstwo w takim stylu cieszy podwójnie. Triumf naszego reprezentanta skomentował Jorge Masvidal (35-14), który w najbliższym pojedynku stanie przed następną szansą zdobycia pasa w kategorii półśredniej.

Masvidal

Przypomnijmy, że ”Gamer” jest już klubowym kolegą “Gamebreda”. 36-latek dwudziestego czwartego kwietnia podczas UFC 261 ponownie zmierzy się z Kamaru Usmanem (18-1). W ich pierwszym starciu Nigeryjczyk wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Masvidal komentuje zwycięstwo Gamrota!

Jorge Masvidal (35-14) za pomocą twittera skomentował ważne zwycięstwo Mateusza Gamrota (18-1). Dla naszego reprezentanta było to pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie.

Paskudny Mateusz Gamrot. ATT ponownie w natarciu.

”Gamer” w drugiej rundzie wykorzystał chwile nieuwagi rywala. Gamrot udowodnił, że ma czym przyłożyć! Holtzman padł na deski, a seria ciosów w parterze była tylko dokończeniem dzieła.

Zobacz także:

Jest wywiad z Syntolem! Oglądaliście?

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Udało nam się porozmawiać z ”Syntolem”, który ma największe bicepsy w Polsce! Szymon zdradził co w przeszłości trenował i czy mieszane sztuki walki są jego nowym celem, a może tylko jednorazową ”wycieczką”?

KSW: Juras zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem?

Łukasz Jurkowski (17-11) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Dla popularnego ”Jurasa” będzie to najprawdopodobniej ostatnia walka w zawodowej karierze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis