MMA PLNajnowszeGamrotUFC 285: Mateusz Gamrot wchodzi na zastępstwo! Polak wystąpi na gali Jones-Gane!

UFC 285: Mateusz Gamrot wchodzi na zastępstwo! Polak wystąpi na gali Jones-Gane!

Jak podaje portal FanSided MMA nasz reprezentant Mateusz Gamrot (21-2) wskakuje na zastępstwo i wystąpi na hitowej gali UFC 285, która już czwartego marca odbędzie się w Las Vegas. W main evencie zobaczymy wyczekiwany powrót Jona Jonesa (26-1), który zawalczy o pas w wadze ciężkiej z Cirylem Gane (11-1).

Kursy Superbet na galę UFC 280

Gamrot ostatni pojedynek stoczył w październiku na gali UFC 280 w Abu Dhabi. Reprezentant American Top Team i Czerwonego Smoka udowodnił, że może rywalizować z ścisłym topem wagi lekkiej. Gamrot po pełnym dystansie przegrał na punkty z Beneilem Dariushem. Wcześniej ”Gamer” mógł pochwalić się passą czterech zwycięstw z rzędu – w tym trzy zakończył przed czasem.

Świetna wiadomość!

To jest dopiero świetna wiadomość! Jak donosi portal FanSided MMA – nasz reprezentant Mateusz Gamrot (21-2) wystąpi na hitowej gali UFC 285. Polak zastąpi Dana Hookera (22-12) i będzie nowym przeciwnikiem Jalina Turner (13-5). Amerykanin aktualnie znajduje się na dziesiątej pozycji w oficjalnym rankingu największej organizacji na świecie.

”The Tarantula” aktualnie może pochwalić się serią pięciu zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem. Trzeba przyznać, że jego ostatnie zwycięstwa robiły wrażenie! Turner w ostatnim starciu w 45-sekund (duszeniem zza pleców) poddał Brada Riddella. Co ciekawe Jalin prawie wszystkie swoje pojedynki w UFC stoczył na numerowanych galach.

Zobacz także:

Marcin Najman nie przerywa przygotowań! Wiemy co z walką ”El Testosterona”! Widzieliście?

Marcin Najman udostępnił następne nagranie z przygotowań do najbliższej walki. Tym samym ”El Testosteron” nie przerwał przygotowań. Wiemy już w tym momencie co z walką byłego pięściarza na gali High League 6, która osiemnastego marca ma się odbyć w Katowicach.

Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim na UFC 284? Padają poważne oskarżenia!

Czy Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Alexandrem Volkanovskim na UFC 284? W sieci pojawiły się bardzo poważne oskarżenia w stronę Rosjanina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis