MMA PLNajnowszeUFCUFC 284: Jack Della Maddalena najpierw posłał na deski a potem poddał Browna [WIDEO]

UFC 284: Jack Della Maddalena najpierw posłał na deski a potem poddał Browna [WIDEO]

Jack Della Maddalena (14-2) poddał Randy’ego Browna (16-5) w pierwszej rundzie na gali UFC 284 w Perth.

UFC 284 Jack Della Maddalena

Od początku pojedynku Brown był bardzo ruchliwy. Dysponujący znakomity warunkami fizycznymi Amerykanin zadawał sporo ciosów, popisał się też dobrym frontkickiem. Maddalena początkowo skupiał się głównie na lowkickach. W końcu jednak gdy trafił to był zabójczy. Po potężnym uderzeniu prawą ręką Brown runął na matę. Maddalena ruszył za nim do parteru. Po zadaniu wielu ciosów w końcu wpiął się za plecy i poddał rywala.

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1624624625794617345

Dla Australijczyka to czwarte z rzędu zwycięstwo w UFC odniesione już w pierwszej rundzie. Maddalena po przegraniu dwóch pierwszych walk w karierze osiągnął już serię 14 zwycięstw.

Zobacz także:

UFC 284 – wyniki

Czas na kolejną numerowaną galę UFC, która tym razem odbędzie się w australijskim Perth. Jej ozdobą będzie starcie na szczycie rankingu bez podziału na kategorie wagowe – Alexander Volkanovski vs. Islam Makhachev.

Robert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu: To KSW tak zarządziło, kto by odmówił?

W sieci pojawił się wywiad, w którym Robert Ruchała, czyli najbliższy pretendent do tymczasowego pasa mistrzowskiego KSW kategorii do 66 kilogramów odpowiada niezadowolonemu ze starcia z udziałem Ruchały, Danielowi Rutkowskiemu.

Michael Chandler chwali Gamrota: Pod kątem talentu nie brakuje mu absolutnie niczego!

Michael Chandler w najnowszym materiale UFC wypowiedział się o top piętnaście zawodników w kategorii lekkiej. Amerykanin w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie. Chandler zaś wbił szpilkę mówiąc o stójce Armana Tsarukyana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis