MMA PLNajnowszeDaniel RutkowskiRobert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu: To KSW tak zarządziło, kto by odmówił?

Robert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu: To KSW tak zarządziło, kto by odmówił?

W sieci pojawił się wywiad, w którym Robert Ruchała, czyli najbliższy pretendent do tymczasowego pasa mistrzowskiego KSW kategorii do 66 kilogramów odpowiada niezadowolonemu ze starcia z udziałem Ruchały, Danielowi Rutkowskiemu.

Robert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu

Przypominamy, że Federacja KSW ogłosiła walkę o tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej na marcowej gali KSW 80 w Lubinie.

Po ogłoszeniu tego starcia Daniel Rutkowski grzmiał w programie Oktagon Live:

“Jak się kurna dowiedziałem o tej walce, to aż mi się przykro zrobiło. Mówię ”zostałem kopnięty w dupę jak zwykły jakiś tam człowiek..” (…) Dla mnie to jest niezrozumiałe. Nie wiem, gdzie jest drugie dno. Okey skończył mi się kontrakt czy coś, ale wiecie… Skończył się kontrakt, ale chyba naturalną rzeczą jest porozmawiać i powiedzieć jaka jest sytuacja. Niestety suma sumarum jest tak, że to im pewnie pasowało, ale dla mnie to jest w ogóle nie zrozumiałe, dlaczego numer 3 i 4 może walczyć o tymczasowy pas, a nie numer 1 i 2.”

Robert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu

Teraz mamy komentarz drugiej strony. Robert Ruchała udzielił wywiadu portalowi InTheCage.pl, w którym odniósł się do przywołanych słów Daniela Rutkowskiego, który ma pretensje do KSW o to, że to nie jego wzięto pod uwagę w kontekście walki o pas mistrzowski:

“To nie jest moja wina. Ja dostałem walkę o pas, którą zaproponowało mi KSW i ja jej nie odmówiłem. Czy to byłby Daniel Rutkowski czy Dawid Śmiełowski, no to ja po prostu dostałem tę propozycję i ją wziąłem. Nic nie mogę za bardzo z tym zrobić. KSW tak zarządziło. No kto by odmówił takiej walki o pas?

Cała rozmowa Roberta Ruchały dla InTheCage.pl poniżej:

Zobacz także:

Piotr Strus chętny na walkę z Janikowskim: Wiemy jakie mamy dobre i kiepskie strony! Widzieliście?

Piotr Strus był jednym z gości wczorajszego programu ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. 34-latek wyznał, że jest chętny na pojedynek z Damianem Janikowski w KSW. Tym samym Strus wróciłby po latach do największej organizacji w naszym kraju. 

Mariusz Grabowski o sytuacji z Glebą: Wziąłem, oddałem mu serce, on mnie ugryzł! Co wy na to?

Patryk Tołkaczewski zawalczy w freakowej organizacji? Mariusz Grabowski właściciel organizacji zabrał głos w sprawie ”Gleby”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis