MMA PLGamrotMichael Chandler chwali Gamrota: Pod kątem talentu nie brakuje mu absolutnie niczego!

Michael Chandler chwali Gamrota: Pod kątem talentu nie brakuje mu absolutnie niczego!

Michael Chandler w najnowszym materiale UFC wypowiedział się o top piętnaście zawodników w kategorii lekkiej. Amerykanin w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie. Chandler zaś wbił szpilkę mówiąc o stójce Armana Tsarukyana.

Gamrot

Już oficjalnie w przyszłym roku dojdzie do starcia Chandlera z powracającym Conorem McGregorem. W tej sytuacji nie znamy jeszcze daty oraz miejsca pojedynku. Amerykanin i Irlandczyk zostali trenerami w nowym sezonie TUF.

Gamrot ostatni pojedynek odnotował w październiku poprzedniego roku. Polak podczas UFC 280 przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Beneilem Dariushem.

Chandler chwali Gamrota!

Michael Chandler w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie.

Gamrot jest jednym z tych gości, którzy w pewien sposób napłynęli do Top 10 i szukają jak najszybciej walki z Top 5.  Przegrał oczywiście ostatnią walkę z Beneilem Dariushem, ale wielu ludzi przegrało już z Beneilem Dariushem (…)  Gamrot to bardzo mocny, bardzo twardy, dbający o szczegóły grappler i zapaśnik. Myślę, że może nawiązać walkę z wieloma gośćmi. Prawie z każdym w Top 10. Będzie więc ciekawie przyglądać się jego przyszłości. Pod kątem talentu nie brakuje mu absolutnie niczego. Potrzebuje tylko tej jednej walki, która pozwoli mu się przedrzeć do czołowej piątki.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Piotr Strus chętny na walkę z Janikowskim: Wiemy jakie mamy dobre i kiepskie strony! Widzieliście?

Piotr Strus był jednym z gości wczorajszego programu ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. 34-latek wyznał, że jest chętny na pojedynek z Damianem Janikowski w KSW. Tym samym Strus wróciłby po latach do największej organizacji w naszym kraju. 

Mariusz Grabowski o sytuacji z Glebą: Wziąłem, oddałem mu serce, on mnie ugryzł! Co wy na to?

Patryk Tołkaczewski zawalczy w freakowej organizacji? Mariusz Grabowski właściciel organizacji zabrał głos w sprawie ”Gleby”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis