MMA PLNajnowszePrime MMAZnamy wyniki PPV ostatniej gali PRIME 4? Będziecie mocno zaskoczeni!

Znamy wyniki PPV ostatniej gali PRIME 4? Będziecie mocno zaskoczeni!

Na kanale ”Szalony Tańcula” – Arkadiusz Tańcula oraz Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak poruszyli temat ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Tańcula zapewnił, że znają oni wyniki PPV z ostatniego wydarzenia. Liczba może was mocno zaskoczyć.

PRIME

W main evencie drugi pojedynek w organizacji stoczył Kasjusz Życiński. Popularny ”Don Kasjo” na zasadach bokserskich zmierzył się z Popkiem Monsterem.

Od samego początku Kasjusz nie obawiał się wchodzić w wymiany z ”Królem Albanii”. Widać było różnice jeśli chodzi o umiejętności pięściarskie. Kasjusz trafiał celnie i zdecydowanie częściej od rywala. Wydawało się, że już w pierwszej odsłonie Popek ma spore problemy i zaraz może runąć na deski. Popek szukał jednego mocnego uderzenia i w pewnym momencie trafił, ale wydaje się, że nie zrobił na Kasjuszu większego wrażenia. Koniec nastąpił w drugiej odsłonie, gdy Życiński jeszcze bardziej podkręcił tempo.

Zaskoczeni?

Arkadiusz Tańcula w ostatnim odcinku zdradził ile PPV miało sprzedać PRIME SHOW MMA podczas ostatniej edycji w Szczecinie. ”Aroy” ponadto podkreślił, że aktualnie widzimy spadek jeśli chodzi o zainteresowanie freak fightami. Co jest powodem? Tańcula wspomina o dużej ilości gal i programów – jego zdaniem jest tego zdecydowanie za dużo.

Arkadiusz Tańcula: Dostałem konkretne wyniki, prawdziwe co do jednej sztuki – co sprzedało PRIME. PRIME SHOW MMA sprzedało 56 tysięcy PPV – co jest bardzo małym wynikiem. Bardzo słabym. Wynikiem, który wręcz…    

Szalony Reporter: To jest 1/10 rekordów FAME. Oczywiście, to jest FAME, a to PRIME.

Arkadiusz Tańcula: No okey, ale ile kosztowała karta walk – Popek, Don Kasjo, Zusje… (…) Tendencja spadkowa jest widoczna – nawet w tych wszystkich programach. Poprzednie ”rundki” z ”Tyborim” 7 tysięcy osób oglądało na żywo? Teraz z Natsu 15

Szalony Reporter: Ale to jest main event i to są praktycznie dwie największe influencerki w Polsce.

Cały odcinek możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Daro Lew chętny na starcie z… Mateuszem Borkiem: Jedno co nas łączy ten sam wiek! Co wy na to?

Dariusz Kazmierczuk nie zamierza odpuszczać po ostatniej przegranej. ”Daro Lew” zaskoczył, bowiem na twitterze zdradził, że chętnie zmierzyłby się z… uznanym dziennikarzem i komentatorem – Mateuszem Borkiem.

Mamed Khalidov o Soldiciu: Temat skończony! Przeszło mi, nie mam żalu do niego! Widzieliście?

Mamed Khalidov (35-8-2) na kanale Illegal TV został ponownie zapytany o Roberto Soldicia. Były mistrz KSW podkreślił, że chce skończyć już ten temat. Reprezentant Arrachionu Olsztyn zapewnia, że przeszło mu i nie ma żalu do Chorwata. Przypomnijmy, że Khalidov miał nadzieje na rewanżowe starcie z Soldiciem – tak też mieli uzgodnić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis