MMA PLNajnowszeUFCUFC 282: Jared Gordon o trash talkingu we współczesnym MMA: Za kratami takie słowa wypowiesz tylko raz

UFC 282: Jared Gordon o trash talkingu we współczesnym MMA: Za kratami takie słowa wypowiesz tylko raz

Jared Gordon to zawodnik organizacji UFC, który w najbliższy weekend zmierzy się z dużo gadającym Paddym Pimblettem. Amerykanin w rozmowie z portalem MMAfighting.com skomentował dzisiejszy świat mieszanych sztuk walki w kontekście wszechobecnego trash talkingu.

Jared Gordon o trash talkingu

Gordon to zawodnik, który wprost przyznaje, że w przeszłości przebywał w więzieniu, gdyż miał problemy z narkotykami, alkoholem i pobiciami. Swego czasu postawiono mu nawet zarzuty, za które groziło mu dożywocie.

Dzisiaj, słuchając niektórych wypowiedzi zawodników, korzystających z medialnego trash talkingu stwierdził wprost, że niektóre słowa, których ci używają, w więzieniu wypowiedzieliby tylko raz.

Jared Gordon o trash talkingu we współczesnym MMA: Za kratami takie słowa wypowiesz tylko raz

“Nie chcę, by to zabrzmiało jak szaleństwo, ale wielu facetów używa dzisiaj słów, za które w miejscu, z którego pochodzę miałbyś z miejsca walkę i to nie taką legalną jak w UFC. Takie słowa mają realne konsekwencje. Chodzi mi o tego typu słowa jak ktoś mówi, że zadźgałby kogoś, albo wbiłby mu nóż w plecy.

Słucham też, jak ludzie nazywają innych psami bez matki, czy mówią, żeby innym ssać czy coś tego typy. W miejscu, z którego pochodzę za takie słowa możesz zostać poważnie pobity albo nawet i zabity. Często za kratami takie słowa wypowiedz tylko raz. To są zabójcze słowa. A my tutaj nie jesteśmy gangsterami. Jesteśmy sportowcami, jesteśmy na głównej scenie, jesteśmy w największej organizajcji MMA na świecie.”

I co Wy na te słowa Jareda Gordona? Zyskał u Was sympatię?

Zobacz także:

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie! Widzieliście?

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO] Co wy na to?

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis