MMA PLNajnowszeUFCUFC 282: Ilia Topuria w 2. rundzie zdemolował i poddał Bryce’a Mitchella. To Gruzin zachował zero w rekordzie! [WIDEO]

UFC 282: Ilia Topuria w 2. rundzie zdemolował i poddał Bryce’a Mitchella. To Gruzin zachował zero w rekordzie! [WIDEO]

Ilia Topuria (13-0) poddał Bryce’a Mitchella (15-1) w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 282.

UFC 282 Ilia Topuria

Mitchell zaczął od próby kilku kopnięć. Topuria jednak miał przewagę w stójce i kilka razy zaskoczył akcjami pięściarskimi. Gruzin imponował szybkością i siłą ciosów. Rywal próbował obalenia przy siatce, ale bez powodzenia. Mitchell ponowił próbę tym razem na środku oktagonu i okazało się to skuteczne. “Thug Nasty” w ostatniej minucie rundy skontrolował przeciwnika i zadał kilka ciosów z góry.

Topuria nadal mocno bił. Zaczęło być to widoczne na twarzy rywala, która pokryła się krwią. Po jednym z uderzeń Mitchell stracił równowagę i wylądował na macie. Gruzin dalej atakował go w parterze. Zawodnicy wrócili na moment do stójki, ale naprawdę nie trwało to długo. Topuria kontynuował swój atak i ostatecznie trójkątem rękoma poddał przeciwnika.

https://twitter.com/wtfpapuci/status/1601781751004946438
https://twitter.com/wtfpapuci/status/1601782056740356096

W starciu dwóch niepokonanych zawodników to “El Matador” okazał się lepszy. To jego piąta wygrana w organizacji UFC.

Zobacz także:

Nate Diaz negocjował z czeską organizacją! Była propozycja walki z byłym zawodnikiem KSW!

To jest spore zaskoczenie, ale zarazem pokazuje jak mocnym graczem staje się organizacja naszych sąsiadów. Oktagon MMA poinformowało, że negocjowano z gwiazdą UFC – Nate’em Diazem (21-13). Wszystko przez problemy jakie pojawiły się przed 38 edycją, która odbędzie się trzydziestego grudnia w Pradze.

Juras w narożniku Błachowicza? Główny trener zabrał głos dlaczego nie pojawi się w Las Vegas!

To już pewne. Anzor Azhiev aktualny główny trener Jana Błachowicza (29-9) nie będzie w stanie pojawić się w sobotę w narożniku byłego mistrza wagi półciężkiej. Wszystko przez problemy w wizą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis