MMA PLUFCUFC 276: Adesanya i Strickland dali show jak na konferencjach FAME MMA: Nie pokona mnie gość, co bije konia pod kreskówki [WIDEO]

UFC 276: Adesanya i Strickland dali show jak na konferencjach FAME MMA: Nie pokona mnie gość, co bije konia pod kreskówki [WIDEO]

Można mówić wiele o mieszanych sztukach walki, ale ten sport przede wszystkim dostarcza emocji i rozrywki. Taką, na kilkadziesiąt godzin przed galą UFC 267 dali Israel Adesanya i Sean Strickland podczas konferencji prasowej promującej sobotnią galę.

UFC 276: Adesanya i Strickland

Na UFC 276 Nigeryjczyk będzie bronił pasa mistrzowskiego wagi średniej w walce z Jaredem Cannonierem, natomiast Sean Strickland podejmie rękawice z dwukrotnym pogromcą Adesanyi z czasów jego kariery w kickboxingu – Alexem Pereirą.

Podczas konferencji prasowej między Stricklandem a Adesanyą wywiązała się nieoczywista dyskusja. Dyskusja, która przywołuje na myśl najlepsze konferencje FAME MMA!

UFC 276: Adesanya i Strickland dali show jak na konferencjach FAME MMA

Poniżej zamieszczamy transkrypcję oraz wideo zapis z dyskusji między wspomnianą dwójką:

Strickland: Powiedziałbym że to ja jestem najlepszym uderzaczem z wszystkich uczestników UFC 276, ale obok mnie jest gość, który uśpił tego człowieka. Jest obok mnie – Alex Pereira. Izzy, jaki macie wynik walk? 2:0? Czy jest 2:0?


Adesanya: Oglądałeś te walki?

Strickland: Nie oglądam walk!

Adesanya: No właśnie, to następnym razem wykonaj swoją pieprzoną robotę!

Strickland: O stary, doprowadziłem mistrza do szału! Mistrza z jego zrobionymi paznokciami i pedalskim zegarkiem. Oj nie! Izzy, to był tylko żart. Izzy jest dzikusem, bez wątpienia, jest mocny!

Adesanya: Co się stało jak wychodziłem na scenę? Klepnąłem cię w dupę jak moją dziwkę!

Strickland: Bracie, twój pornhub jest po prostu wypełniony kreskówkami. Nie pokona mnie gość, co bije konia pod kreskówki. Uspokój się, uspokój się!

Adesanya: Powiem ci tyle, że kiedy zmierzę się z tobą i cię znokautuję to nagram na TikToku taniec na twoim grobie.

Strickland: O, co za gość! Zobaczycie tego dorastającego faceta na pieprzonym TikToku! Może w tym tkwi problem? Ten gość jest mistrzem? Stary, możemy wyjść teraz na zewnątrz, właśnie teraz. Chcesz mój numer, dawaj!

Adesanya: W takim razie zrób coś z tym. Uderzyłem Cię w dupę, a ty nic z tym nie zrobiłeś!

Strickland: Słuchaj facet, zwolnij bo uszkodzisz swój paznokieć.

Adesanya: Uszkodzić to mogę twoją twarz. Uszkodzę paznokcie na twojej twarzy.

Strickland: “Alex, weź tego gościa, weź tego gościa!

Adesanya: “Lepiej skup się na swoim facecie, bo inaczej tobie też spuści wpierdol.

Zobacz także:

Pamiętacie Tommy Gunna z filmu Rocky?! To mogła być wielka kariera, tragiczne zakończenie!

To prawdziwa historia! Fani kina dobrze pamiętają postać Tommy Gunna z filmu ”Rocky V”, kiedy Rocky Balboa po kolejnych namowach został trenerem/menedżerem młodego chłopaka mającego wielki aspiracje. Gunn został mistrzem świata wagi ciężkiej, ale gdy pojawiły się pokusy postanowił zostawić osobę, która pierwsza podała mu rękę.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy! Widzieliście?

Don Kasjo jest pewny wygranej nad Arturem Szpilką w ich potencjalnej walce bokserskiej, o której środowisko sportów walki w Polsce mówi od dobrych kilku miesięcy. Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem odniósł się do pomysłu zestawienia go z byłym już pięściarzem, a obecnie nowym gwiazdorem Federacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis