MMA PLArtur SzpilkaDon Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy!

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy!

Don Kasjo jest pewny wygranej nad Arturem Szpilką w ich potencjalnej walce bokserskiej, o której środowisko sportów walki w Polsce mówi od dobrych kilku miesięcy. Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem odniósł się do pomysłu zestawienia go z byłym już pięściarzem, a obecnie nowym gwiazdorem Federacji KSW.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką

“Szpila” aktualnie zawiesił swoją pięściarską karierę, a zabawę w sport kontynuuje w Federacji KSW, gdzie zdążył już zadebiutować, pokonując przed czasem na KSW 71 w Toruniu Sergieja Radczenkę.

Były utytułowany pięściarz jest jednak kuszony wizją jeszcze jednej walki w boksie. A tą miałoby być starcie z gwiazdą freak fightów – Don Kasjo, który ma za sobą rywalizację w tej formule z Normanem Parkiem i Marcinem Wrzoskiem.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy!

Mało tego, Don Kasjo dolał oliwy do ognia przyznając z pewnością siebie, że byłby w stanie pokonać Artura Szpilkę w boksie, a nawet go znokautować:

“Chętnie mu boks wybiję już na dobre z głowy. Zmotywuję się po raz pierwszy od długich lat, tak żeby cały ten cykl przygotowawczy wykonać z moim trenerem Markiem Chrobakiem no i naprawdę zamierzam go zlać. Ja mam styl, którego Artur nie lubi. Idę do przodu, pressing narzucam, trzymam tę gardę i leję, a Artur jest tak naruszony, wszystkie ostatnie swoje walki przegrał, więc czemu nie? Jak będzie wszystko okej z łokciami, to mogę wyjść do niego. I to dlatego, żeby udowodnić mu, że taki amator jak ja, melanżownik nawet jak niektórzy mówią wyjdzie i go zleje, nawet jak on był na światowym poziomie. Wierzę, że mogę go znokautować.”

Jak na te słowa zareagował Artur Szpilka? Swój komentarz zamieścił na Twitterze i brzmiał on krótko:

“poprawiajcie mi humor”

Zobacz także:

Co tam się dzieje? W sieci pojawił się trailer gali PRIME 2: KOSMOS. W filmie pojawił się… Bombardier [WIDEO]

W sieci pojawił się niecodzienny trailer nadchodzącej wielkimi krokami gali PRIME 2: KOSMOS. W filmie udział wziął m.in. “Bombardier”!

Doszło do face to face Overeema z Badrem Harim przed ich trylogią! Holender wraca do formuły K-1! Kto wygra?

Zwycięzca tego starcia zawalczy najprawdopodobniej z mistrzem Rico Verhoevenem. Już ósmego października w Holandii zobaczymy wyczekiwaną trylogię pomiędzy Alistairem Overeemem, a Badrem Harim. Weteran UFC zdecydował, że wróci do rywalizacji w kick boxingu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis