MMA PLUFCUFC 272: Bryce Mitchell całkowicie zdominował Edsona Barbozę i pozostał niepokonany [WIDEO]

UFC 272: Bryce Mitchell całkowicie zdominował Edsona Barbozę i pozostał niepokonany [WIDEO]

Bryce Mitchell (15-0) zdecydowanie pokonał Edsona Barbozę (22-11) na pełnym dystansie podczas gali UFC 272 w Las Vegas.

UFC 272 Bryce Mitchell

Mitchell od początku pojedynku narzucił presję i zajął środek oktagonu. Amerykanin zamykał rywala na siatce. Barboza starał się korzystać ze swojej broni jaką były niskie kopnięcia. Mitchell trafił jednak mocnym prostym, po którym rywal przysiadł. “Thug Nasty” ruszył za akcją, dzięki czemu uzyskał obalenie. Amerykanin wcisnął oponenta w siatkę. Trafił krótkim łokciem, ale przede wszystkim skupiał się na kontroli. Pod koniec rundy Brazylijczyk w końcu wrócił na nogi. Trafił dobrymi ciosami na korpus.

Zaledwie 20 sekund potrzebował Mitchell by obalić rywala w rundzie drugiej. “Thug Nasty” aktywnie pracował ciosami, często na tułów. Na głowie Barbozy jednak również pojawiło się rozcięcie. Przewaga Amerykanina była ogromna. Rywal próbował się skręcać, ale był bezradny wobec zapaśniczych umiejętności niepokonanego Amerykanina.

Barboza próbował walczyć w stójce, ale po zaledwie minucie rywal zmylił go. Mitchell zszedł po dwie nogi i obalił. Na minutę przed końcem “Thug Nasty” poprawił jeszcze pozycje. Mocno obijał Brazylijczyka. Na głowę Barbozy spadły też brutalne łokcie.

30-25, 30-26, 30-27 – sędziowie jednomyślnie przyznali zwycięstwo Mitchellowi.

Zobacz także:

UFC 272 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się tym razem w Las Vegas. W walce wieczoru spotkają się Colby Covington i Jorge Masvidal. W rozpisce również Polak – Michał Oleksiejczuk.

Hadaś nowym rywalem Wójcika na FEN 39

Paweł Hadaś (7-1, 6 SUB) podejmie Marcina Wójcika (14-8, 7 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Eder De Souza, który miał być rywalem Wójcika w walce mistrzowskiej, nie przyleci do Polski z powodu zarażenia koronawirusem.

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko (23-5) powróci do oktagonu 30 kwietnia na gali UFC on ESPN 35. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert (34-14).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis