MMA PLUFCUFC 271: Renato Moicano poddał Alexandra Hernandeza w 2. rundzie [WIDEO]

UFC 271: Renato Moicano poddał Alexandra Hernandeza w 2. rundzie [WIDEO]

Renato Moicano (16-4-1) poddał Alexandra Hernandeza (13-5) w drugiej rundzie na gali UFC 271 w Houston.

UFC 271 Renato Moicano

Hernandez atakował ciosami i niskimi kopnięciami. Moicano z kolei szukał skrócenia dystansu. Złapał rywala pod siatką i próbował wywrócić. W końcu rzut mu się udał i sprowadził walkę do parteru, gdzie próbował przechodzić pozycje. Hernandez zdołał wstać i w stójce ruszył do ataku. Kilka dobrych prostych w jego wykonaniu.

Moicano mocno trafił na początku rundy drugiej. Potem w tajskim klinczu Brazylijczyk trafił też kolanem. Dołożył do tego też kilka naprawdę dobrych ciosów. Pod naporem kolejnych uderzeń Hernandez się przewrócił. Moicano znalazł się za plecami rywala i wygrał walkę przez poddanie. Nie przełożył co prawda ręki pod brodą Hernandeza, ale mocna naciskówka okazała się wystarczająca by zakończyć pojedynek.

Zobacz także:

Joe Rogan po kłopotach wizerunkowych nie skomentuje gali UFC 271. Jest zastępstwo!

Popularny i ceniony komentator Joe Rogan nie weźmie udziału w dzisiejszej gali UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2. Nieobecność komentatora może wiązać się z jego ostatnimi kłopotami wizerunkowymi.

Będzie walka Stanowski vs Najman za 5 milionów złotych? “El Testosteron”: Liść wychowawczy byłby wskazany

Marcin Najman nie zamierza odpuszczać i jeśli raz ktoś mu nadepnął na odcisk, to będzie do tego kogoś wracał nieustannie. Tym razem “El Testosteron” odniósł się do pomysłu potencjalnej walki Stanowski vs Najman w MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis