MMA PLUFCUFC 261: Jędrzejczyk zabrała głos po fenomenalnym zwycięstwie Namajunas!

UFC 261: Jędrzejczyk zabrała głos po fenomenalnym zwycięstwie Namajunas!

Rose Namajunas potrzebowała jedynie 78 sekund, aby znokatutować byłą już mistrzynię kategorii słomkowej – Weili Zhang. Na bieżąco poczynania byłych rywalek, śledziła Joanna Jędrzejczyk. “Co za nokaut” – skwitowała Polka.

Rose Namajunas (10-4) zaskoczyła świat ponownie. Tym razem – jeszcze mocniej. Amerykanka potrzebowała niecałe dwie minuty, żeby rozpracować jedną z najlepszych zawodniczek na świecie jaką jest – bez wątpienia – Weili Zhang. Rose niesamowicie zakończyła swoją walkę, nokautując Chinkę wysokim kopnięciem na głowę. “Thug Rose” odzyskuje zatem swój pas, który straciła w maju 2019, przegrywając przez efektownym slam z Jessicą Andrade.

Weili Zhang (20-2), która zdobyła pas na gali UFC Fight Night w sierpniu 2019 roku, wygrywając z wcześniej wspomnianą Andrade. “Magnum” zdążyła go obronić tylko raz, w starciu z Joanną Jędrzejczyk na gali UFC 248, gdzie po walce roku, Chinka wypunktowała Polkę.

“Co za nokaut!”

“Co za nokaut” – tymi słowami Joanna Jędrzejczyk podsumowała zwycięstwo byłej rywalki, która w przeszłości mierzyła się z naszą rodaczką dwukrotnie. Na UFC 217, gdzie Rose znokautowała Polkę oraz na UFC 223, wygrywając z Joanną na kartach sędziowskich.

Nasza rodaczka zaczęła już kampanię marketingową na twitterze, w której wyraźnie sugeruje swoje zestawienie ze zwyciężczynią.

Przypomnijmy, że Joanna Jędrzejczyk to była mistrzyni UFC w kategorii słomkowej. Swój tytuł zdobyła na gali UFC 185, nokautując Carlę Esparzę. Jędrzejczyk pas mistrzowski broniła pięciokrotnie, wygrywając m.in. z Karoliną Kowalkiewicz. Złoto dywizji do 115 funtów straciła na gali UFC 217, gdzie przegrała ze wcześniej wspomnianą Namajunas. W swojej ostatniej walce przegrała z Weili Zhang w marcu 2020 roku.

Zobacz także:

Conor McGregor chce Kamaru Usmana: Kopiuje moje ruchy!

Największa gwiazda mieszanych sztuk walki w historii Conor McGregor chce Kamaru Usmana! Irlandczyk oglądał minioną galę UFC 261, na której to Nigeryjczyk znokautował w drugiej rundzie Jorge Masvidala broniąc pasa mistrzowskiego wagi półśredniej.

Daniel Cormier chciał spoliczkować youtubera na UFC 261! Kibice krzyczeli “jeb**ć Jake’a Paula”

Były podwójny mistrz UFC oraz jeden z legendarnych zawodników mieszanych sztuk walki Daniel Cormier chciał spoliczkować youtubera – Jake’a Paula na minionej gali UFC 261. O sprawie jest głośno w mediach społecznościowych.

Bedorf po przegranej Narkuna: Nadal każdy pozostaje królem

Nie będzie dobrze wspominał gali KSW 60 Tomasz Narkun. Mistrz wagi półciężkiej, przegrał w rewanżowej walce z Philem De Friesem, który całkowicie go zdominował i skończył ciosami w parterze. Za pośrednictwem Facebook’a -swoją opinią po tej walce, podzielił się były mistrz wagi ciężkiej – Karol Bedorf.