MMA PLKSWBedorf po przegranej Narkuna: Nadal każdy pozostaje królem

Bedorf po przegranej Narkuna: Nadal każdy pozostaje królem

Nie będzie dobrze wspominał gali KSW 60 Tomasz Narkun. Mistrz wagi półciężkiej, przegrał w rewanżowej walce z Philem De Friesem, który całkowicie go zdominował i skończył ciosami w parterze. Za pośrednictwem Facebook’a -swoją opinią po tej walce, podzielił się były mistrz wagi ciężkiej – Karol Bedorf.

Tomasz Narkun (18-4) przegrał swoją rewanżową walkę z Philem De Friesem na KSW 60. Anglik kompletnie zdominował “Żyrafę” i skończył go ciosami w drugiej rundzie. Walka miała status mistrzowski, ponieważ stawką był pas królewskiej kategorii wagowej.

Nadal każdym pozostaje królem

Za pomocą mediów społecznościowych swoimi wrażeniami po tej walce, podzielił się były mistrz kategorii ciężkiej KSW – Karol Bedorf.

Taktycznie Phil De Fries rozegrał ten pojedynek, jak profesor, mądrze wykorzystał olbrzymią przewagę masy ciała, a także umiejętności parterowe, które nie są finezyjne – ale bardzo skuteczne.

Tomkowi nie poszło, chociaż od pierwszych minut starał się atakować. Jedno jest pewne – każdy nadal pozostaje królem… w swoim królestwie. – dodał Bedorf.

Taktycznie Phill De Fries rozegrał ten pojedynek jak profesor, mądrze wykorzystał olbrzymią przewagę masy ciała a także…

Posted by Karol Bedorf on Sunday, April 25, 2021

Pod postem Bedorfa, jeden z kibiców dyskredytował postawę Tomasza Narkuna w czasie przed i po walce. W obronie swojego klubowego kolegi stanął były mistrz wagi ciężkiej.

Postrzegacie swoich ulubieńców przez pryzmat walk oraz zachowania przed i po. My, oceniamy walory sportowe swoich kumpli z branży oraz przełożenie tego na trening. Wyobraź sobie, jak wyglądałby sport, gdyby każdy brał wszystko dosłownie? Brakowałoby sparingpartnerów, bo każdy by się na siebie obrażał. Mnie to nie interesuje, z wieloma wrogami robiłem najlepsze treningi. To jest sport. – podsumował Bedorf.

Karol Bedorf to były mistrz kategorii ciężkiej KSW. W przeszłości wygrywał z takimi zawodnikami jak Oli Thompson, Michał Kita czy Mariusz Pudzianowski. Pas mistrzowski zdobył na gali KSW 27, gdzie wygrał z Pawłem Nastulą. Stracił go podczas KSW 37, przegrywając przez nokaut z Fernando Rodriguesem. Na KSW 45 w Londynie – Karol chciał odzyskać swój pas, jednak w pojedynku z De Friesem, musiał uznać wyższość Anglika, który poddał go w 2 rundzie – broniąc tym samym swojego pasa. Swój ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 49. W pojedynku legend, przegrał z Damianem Grabowskim przez TKO w 2 rundzie.

Zobacz także:

Martin Lewandowski o walce Izu Ugonoha: Jestem zszokowany… [WIDEO]

Martin Lewandowski  podsumował sobotnie wydarzenie KSW 60. Jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju nie krył zaskoczenia po drugiej walce Izu Ugonoha w MMA.

Nick Diaz wraca do UFC! Dana White: On chce walczyć, idę z nim porozmawiać!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA na świecie Nick Diaz wraca do UFC! Zawodnik ze Stockton chce ponownie walczyć w oktagonie największej organizacji MMA na świecie!

Łukasz Jurkowski o walce z Pudzianem na KSW 61: Kołecki, Bedorf, Różal, Nastula, teraz czas na mnie!

Łukasz Jurkowski wypowiedział się szerzej o zapowiedzianej walce z Pudzianem, do której dojdzie na następnej gali Federacji Konfrontacji Sztuk Walki.