MMA PLNajnowszeUFCUFC 259: Amanda Nunes łatwo poddaje Megan Anderson i broni jednego z pasów [WIDEO]

Amanda Nunes (21-4) szybko poddała Megan Anderson (10-5) w obronie pasa wagi piórkowej na UFC 259.

UFC 259 Amanda Nunes

Sam początek walki był spokojny. Nunes po nieco ponad minucie zaczęła mocno trafiać. Potem walka przeniosła się do parteru. “Lwica” zajęła plecy pretendentki. Nunes zapięła trójkąt, w końcu przeszła do balachy czym zmusiła rywalkę do odklepania.

Brazylijka przedłużyła swoją serię zwycięstw do dwunastu. Aktualna mistrzyni kategorii koguciej i piórkowej powszechnie uznawana jest już za najlepszą zawodniczkę w historii kobiecego MMA.

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.