MMA PLNajnowszeUFCUFC 249 dojdzie do skutku! Jon Anik przekonany o powodzeniu imprezy!

UFC 249 dojdzie do skutku! Jon Anik przekonany o powodzeniu imprezy!

UFC 249 dojdzie do skutku! Tak przynajmniej zapewnia komentator i prezenter amerykańskiej organizacji John Anik.

UFC 249 dojdzie do skutku! Jon Anik przekonany o powodzeniu imprezy!

Mijający miesiąc był dla organizacji UFC bardzo burzliwy. Pandemia koronawirusa wywróciła sport do góry nogami, a gale amerykańskiego giganta były odwoływane. Inaczej ma to być 9 maja, kiedy odbyć ma się gala UFC 249.

John Anik rozmawiał z portalem MMAjunkie.com, któremu zdradził, że jest niemal przekonany, iż do UFC 249 wreszcie dojdzie. Impreza ta miała odbyć się pierwotnie 18 kwietnia w Nowym Jorku, ale została odwołana na prośbę ESPN i Disneya.

UFC 249 dojdzie do skutku

Teraz UFC robi kolejną próbę doprowadzania do gali UFC 249. Impreza ta ma odbyć się 9 maja w Jacksonville na Florydzie. W walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek o tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej Tony Ferguson vs. Justin Gaethje, a w co-main evencie w walce o pas wagi koguciej zmierzą się Henry Cejudo z Dominickiem Cruzem.

Jon Anik jest niemal przekonany, że do UFC 249 dojdzie:

“Wygląda na to, że mamy imprezę 9 maja. Czuję się niemal przekonany, że do niej dojdzie. Tak 9 na 10 szans, że do niej dojdzie, bo różne rzeczy się dzieją na świecie. Mieszkam na Florydzie i raporty o zagrożeniu do mnie docierają, ale nie wzbudzają paniki.

Najważniejsze, aby cały personel i zawodników kontrolować pod tym względem, gdzie oni się znajdują. Uważam osobiście, że wszyscy stoimy w szeregu gotowi do działania. 9 maja to odpowiedni czas, byśmy zrobili galę bezpiecznie i żeby każdy wyszedł z niej zdrowy.

Sam będę pracował 9 maja. Znajdę sposób, by się tam dostać. Niezależnie od tego, gdzie ta gala się odbędzie. Mam respekt przed wirusem. Nie bagatelizuję go. Słyszałem co on robi z układem oddechowym. Mam wielki szacunek do medyków i pielęgniarek za walkę z tym. Ale w pewnym momencie my, którzy pracujemy w branży rozrywkowej i produkujemy imprezy na żywo musimy wrócić. Zwłaszcza, że kierownictwo i Dana White robią wszystko, by do tej imprezy doprowadzić.”

Anik zdradził też, jak mniej więcej będzie wyglądała organizacja gali:

“Możecie być pewni, że będziemy mieli maski i rękawiczki. Będziemy w nich chodzili do końca gali. Podejmiemy wszelkie środki ostrożności, by wszyscy czuli się bezpiecznie. Zawodnicy, obsługa, komentatorzy i organizatorzy. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, to 9 maja zostaną one rozwiane.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis