MMA PLNajnowszeUFCUFC 249: miejsce gali szczegółowo ujawnione!

UFC 249: miejsce gali szczegółowo ujawnione!

Wiemy gdzie odbędzie się UFC 249! Miejsce gali zostało ujawnione! Gala objęta tajemnicą przez UFC od początku jej planowania, odbędzie się na początku maja.

UFC 249: miejsce gali szczegółowo ujawnione!

Ujawnienie miejsca organizacji gali UFC 249 do publicznej wiadomości podał dziennikarz Wrestling Observer, Dave Meltzer.

UFC 249: miejsce gali szczegółowo ujawnione!

Na razie było wiadomo, że gala UFC 249 odbędzie się na Florydzie. Dokładne miejsce organizacji imprezy nie zostało jeszcze ujawnione. Aż do teraz.

Dave Meltzer, powołując się na pewne swoje źródła zdradził, że gala UFC 249 odbędzie się w VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville. Cała impreza zaplanowana jest na dzień 9 maja.

“Wygląda na to, że UFC 249 odbędzie się w Veterans Memorial Arena w Jacksonville. UFC rozmawiało z zawodnikami, że jada do Jacksonville, by spotkać się z ludźmi, od których wynajmą obiekt. Tak to będzie wyglądać.” – zdradził Meltzer.

UFC oficjalnie jeszcze nie odniosło się do tych informacji. Możliwe, że amerykański gigant w ogóle nie poda miejsca, gdzie UFC 249 zostało zorganizowane.

Hitowa karta walk

Pewne jest jednak, że UFC szykuje hitową kartę walk. Kibice mają obejrzeć dwa pojedynki o mistrzowskie pasy. Starcie o tytuł w wadze koguciej Henry Cejudo vs. Dominick Cruz oraz pojedynek o tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej Tony Ferguson vs. Justin Gaethje, który ma być walką wieczoru całej imprezy.

To jednak nie wszystko. UFC 9 maja doprowadzić chce między innymi do pojedynku zawodników w wadze ciężkiej Francis Ngannou vs. Jairzinho Rozenstruik czy Alexei Oleinik vs. Fabricio Werdum. Kibice obejrzą także ciekawe pojedynki w niższych kategoriach wagowych. Na większą uwagę zasługują między innymi planowane walki Calvin Kattar vs. Jeremy Stephens, Donald Cerrone vs. Anthony Pettis czy Uriah Hall vs. Ronaldo Souza

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis