UFC 236: Nikita Krylov poddaje Ovince’a St. Preux w 2. rundzie [WIDEO]

Foto: Combate
Foto: Combate

W pierwszej walce karty głównej gali UFC 236 w Atlancie Nikita Krylov (26-6) poddał w drugiej rundzie  Ovince’a St. Preux (23-13).

Krylov zaczął walkę od mocnych kopnięć i ciosów. St. Preux odpowiedział na to obaleniem. Ukrainiec zdołał wstawać pod siatką, a następnie odwrócić rywala. Zawodnicy siłowali się ze sobą w klinczu. W końcu walka przeniosła się do parteru, gdzie St. Preux znalazł się z góry. Udało mu się uzyskać dosiad. Krylov wykorzystał jego błąd i wrócił do stójki. Pod koniec rundy walka ponownie znalazła się w klinczu. Tym razem dociskał Krylov, przy okazji zadając też ciosy.

Drugą rundę Krylov zaczął również dobrze. Po kilku ciosach i kopnięciach OSP ze strony rywala poszedł w klincz. Tym razem to jednak Krylov sprowadził walkę do parteru, na dodatek zajmując plecy przeciwnika. Udało mu się zapiąć mocne duszenie. Rywal w końcu był zmuszony do odklepania.

Zawodnicy mierzyli się ze sobą już cztery lata temu. Wtedy to St. Preux na gali UFC 171 wygrał swoją firmową techniką – duszeniem von Fleux. Krylov udanie się więc zrewanżował i wrócił na zwycięską ścieżkę po porażce z Janem Błachowiczem (23-8).