MMA PLNajnowszeUFCUFC 226: Paulo Costa wygrywa przez TKO w drugiej rundzie z Uriahem Hallem [WIDEO]

Paulo Costa (12-0) pozostaje wciąż niepokonany! Tym razem pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Uriaha Halla (13-9) na UFC 226 w Las Vegas.

Hall starał się korzystać z przewagi zasięgu trafiając rywal ciosami prostymi. W jednej akcji do jego głowy doszły jednak mocne obszerne ciosy Costy. Po kopnięciu w krocze przez Costę pojedynek na chwile przerwano. Po wznowieniu walka stała się bardziej otwarta.Costa zaatakował mocno rywala pod siatką. Brazylijczyk trafiał ciosami i kolanami w klinczu. Po jednym z kolejnych ataków Hall został ponownie trafiony w krocze. Po dłuższej przerwie pojedynek wznowiono.

Drugą rundę Hall rozpoczął od dobrej pracy kickbokserskiej. Costa zdołał trafić rywala mocnymi ciosami, na co ten odpowiedział obaleniem. Walka szybko wróciła jednak do stójki. Podczas jednego z ataków Costa został trafiony w kontrze i na moment się zachwiał. Powrócił jednak do pojedynku i zaczął mocny atak. Po krótkiej wymianie Hall osunął się na matę oktagonu i sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku.