MMA PLNajnowszeUFCUFC 225: Curtis Blaydes kończy Alistaira Overeema potężnymi łokciami w trzeciej rundzie! [WIDEO]

Choć pojedynek nie zachwycił to ostatecznie Curtis Blaydes (10-1, 1 N/C) efektownie skończył przed czasem Alistaira Overeema (43-17, 1 N/C) na UFC 225.

Obydwaj zawodnicy rozpoczęli pojedynek bardzo zachowawczo. W połowie rundy Blaydes skutecznie obalił Holendra. “Razor” z rzadka zadawał ciosy, pod koniec rundy skrętówki spróbował natomiast Overeem.

Na początku drugiej rundy “Reem” trafił kolanem, później kilkoma ciosami, w końcu spróbował gilotyny. Znalazł się na macie oktagonu, gdzie ruszył po skrętowkę. Ta próba nie powiodła się i na moment oddał pozycję. Walka jednak szybko wróciła do stójki. Tam nie zadano jednak wielu celnych ciosów i Blaydes poszedł po obalenie. Z półgardy trafiał Holendra, również łokciami.

Ostatnią rundę lepiej zaczął Blaydes. Najpierw trafił rywala mocnym prostym, a później po kombinacji ciosów pod siatką sprowadził walkę do parteru. Kontrolował tu rywala od czasu do czasu zadając ciosy. W końcu udało mu się przejść przez obronę przeciwnika i po kilku mocnych łokciach sędzia przerwał walkę.