MMA PLNajnowszeUFCUFC 225: Chris de la Rocha kończy Rashada Coultera po wyniszczającej wojnie! [WIDEO]

Chris de la Rocha (5-2) po znakomitym pojedynku pokonał przed czasem Rashada Coultera (8-4) na UFC 225 w Chicago.

Na początku walki de la Rocha ruszył do ataku, ale nie był precyzyjny. Udało mu się jednak sklinczować. Po rozerwaniu Coulter ruszył do mocnego ataku. Popełnił jednak błąd i znalazł się na plecach. De la Rocha zdołał zając plecy rywala w parterze i szukał poddania. Coulter zdołał jednak usiąść z rywalem na plecach, odwrócił pozycję a po chwili wstał. Kilkukrotnie trafił rywala. Po kilkunastu sekundach ponowił  mocny atak. Rywal również odpowiedział. Wywiązała się niesamowita bijatyka. Raz po raz to jeden to drugi trafiał potężnymi ciosami. Obaj byli też mocno zmęczeni i de la Rocha zdecydował się na obalenie. W parterze był jednak dość pasywny.

W przerwie między rundami Coulter usłyszał również ciekawą radę ze swojego narożnika.

Na początku drugiej rundy zawodnicy kontynuowali walkę na wyniszczenie. Po kilku mocnych ciosach z obu stron de la Rocha ponownie obalił. I tym razem zdołał zając plecy rywala. Najpierw próbował poddania, później zadał kilkanaście ciosów, po czym ponawiał tę sekwencję. Po kilku minutach dominacji i kolejnych ciosach z góry sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku.