MMA PLGROMDATyson przed GROMDA 3: Te dwa tygodnie kryminału nic nie zrobiło, pompa z siłowni zeszła!

Tyson przed GROMDA 3: Te dwa tygodnie kryminału nic nie zrobiło, pompa z siłowni zeszła!

Krystian Kuźma zmotywowany przed finałem, w którym w stawce 100 tysięcy złotych. ”Tyson” nie będzie miał łatwego zadania, bo zmierzy się z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem, który w swoim CV ma sporo osiągnięć.

Wojownik z Lubaczowa od zawsze był związany ze sportem. Przygoda Mateusza zaczęła się od karate i piłki nożnej. ”Don Diego” największe osiągnięcia ma w kick-boxingu. Kubiszyn jest Mistrzem Polski, Mistrzem Polski Służb Mundurowych czy wielokrotny zwycięzca pucharu świata. Kubiszyn ponadto ma za sobą walki zawodowe, a wielu kibiców może pamiętać wojny ringowe z Maksymilianem Bratkowiczem w organizacji DSF Kick-Boxing Challenge. 

29-latek ma też za sobą siedem pojedynków w zawodowym boksie. Mateusz walczył w Niemczech, Kanadzie, Anglii i na Łotwie. Kubiszyn w ostatniej walce potwierdził, że może sprawić spore problemy dla prospektów. Doszło do tego pod koniec lipca tego roku. Mateusz w Augustowie sprawił duże problemy dla Adama Balskiego.

Tyson: Pompa z siłowni zeszła, jest dobrze!

Krystian Kuźma jest pewny siebie przed dzisiejszym finałem. ”Tyson” w rozmowie z bokser.org odpowiedział na pytanie o ostatniej zawirowanie przy jego osobie.

Jestem gotowy na maxa, robimy swoje, także tam te dwa tygodnie kryminału nic nie zrobiło, pompa z siłowni zeszła, jest dobrze. Wszystko jest pod kontrolą, nic się nie zmieniło, jeszcze lepsza motywacja, bo udało się wyjść, także super.

Wojownik z Torunia nie przepada za swoim najbliższym przeciwnikiem. Krystian zdradził powód, sami zobaczcie.

Ja mu nie chciałem podawać ręki, nie lubię go (..) Słuchaj no, przychodzisz do mnie, przygotowujesz się na GROMDĘ, prosisz mnie, żebym przygotował Cię na turniej. Ja do ciebie przychodzę, trenujemy razem i tak dalej. Po czym ku*wa Ty wygrywasz pierwszy turniej, ja przychodzę…

Finał I turnieju GROMDA:

Krystian “Tyson” Kuźma vs. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn

Pary ćwierćfinałowe II turnieju GROMDA:

Vasyl Halych vs. Dawid “Stolara” Stolarski
Mateusz “Niedźwiedź” Kopeć vs. Paweł “Hose” Strykowski
Daniel “Kastet” Nowicki vs. Karol “Ziółek” Zółowski
Denis “Bad Boy” Załęcki vs. Kacper “Raiden” Olszewski

Superfighty:

Norbert “Lodówa” Rozenbajgier vs. Piotr “Capo” Półchłopek
Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs. Rafał “Łazar” Łazarek

Transmisja GROMDA 3:

Transmisja gali będzie dostępna w serwisie gromda.tv w cenie od 20,17 zł. Tyle zapłacimy za wariant Basic, który umożliwia obejrzenie gali na żywo w jakości HQ. Jeśli chcemy uzyskać dostęp w jakości HD oraz możliwość oglądania do 7 dni po gali do kwoty należy doliczyć dodatkowe 5 zł (wariant Premium). W droższym o kolejne 5 zł (od 30,26 zł łącznie z prowizją) wariancie VIP uzyskujemy zaś także dostęp do gali GROMDA 1.

Link do transmisji gali GROMDA 3

Początek gali w piątek 11 grudnia o godz. 20:00

Zobacz także:

Szulakowski jest przekonany kto wygrałby walkę Kasjo-Parke! A jak wy typujecie?

Grzegorz Szulakowski jest pewny co do tego kto wygrałby walkę Don Kasjo vs Norman Parke. O tym pojedynku wspomina się już parokrotnie

Wach dalej liczy na zdobycie mistrzostwa świata! Ma szansę?

”Wiking” wraca na ring już w najbliższą sobotę. Wacha czeka spore wyzwanie w Londynie, gdzie zmierzy się z Hughie Fury’m