MMA PLNajnowszeBoksTyson Fury rzuca wyzwanie Francisowi Ngannou: Chcesz zarobić dużą kasę?

Tyson Fury rzuca wyzwanie Francisowi Ngannou: Chcesz zarobić dużą kasę?

Jeden z najlepszych pięściarzy w historii wagi ciężkiej Tyson Fury rzuca wyzwanie byłemu mistrzowi UFC – Francisowi Ngannou. Wyzwanie to jest o tyle ciekawe, że Kameruńczyk nie jest już zawodnikiem amerykańskiego giganta.

Tyson Fury rzuca wyzwanie Francisowi Ngannou

“Predator” do niedawna posiadał pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC, ale po fiasku w negocjacjach dotyczących jego kolejnej obrony, UFC zdecydowało się mu trofeum odebrać i zwolnić z kontraktu, czyniąc wolnym zawodnikiem.

Francis Ngannou zatem jest w tej chwili “do wzięcia” przez jakąkolwiek organizację w jakimkolwiek sporcie walki.

Tyson Fury rzuca wyzwanie Francisowi Ngannou

Ngannou w przeszłości lekko szturchał Fury’ego i sugerował potencjalną walkę z Brytyjczykiem w boksie. Teraz wydaję się, że i druga strona jest na taki scenariusz otwarta.

Oto, co Tyson Fury powiedział w rozmowie z SecondsOut Boxing:

“Francis Ngannou, wiem, że skończył ci się kontrakt z UFC. Chcesz zarobić dużą kasę? Przyjdź i zobacz “Króla Cyganów” i zróbmy wielką walkę. Walkę o miano największego skurwiela na tej planecie. Podkręćmy to ostro – walka w klatce, czterouncjowe rękawice, pod Queensberry i miejmy złego sędziego np. “Iron” Mike’a Tysona. Och, czy ja właśnie to sprzedałem światu?”

A Wy chcielibyście zobaczyć starcie Fury vs Ngannou?

Zobacz także:

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony! Nie wygrał on od czterech walk! Widzieliście?

Nowy rywal Wiewióra na galę FAME 17 ogłoszony! Informacja o zawodniku, który zastąpi kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę obiegła media społecznościowe wczoraj. Choć opinie o tym zastępstwie naprawdę są różne.

Denis Labryga zapowiada walkę w High League! Znamy potencjalnych rywali! Co wy na to?

Denis Labryga znany z organizacji WOTORE w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, że wystąpi w freakowej organizacji. Co ciekawe ma, to być start na najbliższej gali High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. Ponadto Labryga zdradził swoich potencjalnych przeciwników.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis