MMA PLNajnowszeBoksTyson Fury i Francis Ngannou zrobili mocny face to face! We wszystko wmieszał się ojciec Brytyjczyka [WIDEO]

Tyson Fury i Francis Ngannou zrobili mocny face to face! We wszystko wmieszał się ojciec Brytyjczyka [WIDEO]

Bohaterowie jednej z najgłośniejszych walk nadchodzącego weekendu – Tyson Fury i Francis Ngannou zrobili mocny face to face po konferencji prasowej, która promowała ich nadchodzącą wielkimi krokami walkę.

Tyson Fury i Francis Ngannou zrobili mocny face to face

Pięściarz i zawodnik MMA promowali swoją nadchodzącą konfrontację w Arabii Saudyjskiej. Walka ta odbędzie się bowiem już w sobotę 28 października w Abu Dhabi.

Walkę tą zakontraktowano na 10 rund i będzie ona main eventem gali zorganizowanej w miejscowej hali Riyadh Arena.

Tyson Fury i Francis Ngannou zrobili mocny face to face

Wczoraj natomiast odbyła się konferencja prasowa zorganizowana na ostatnie godziny przed tą walką. Po niej Tyson Fury i Francis Ngannou zaprezentowali fanom mocny face to face.

Mimo, iż obaj są mocno konfrontacyjnym nastroju, to atmosferę podgrzał jeszcze ojciec Brytyjczyka – John Fury.

Senior rodu Fury wmieszał się w ostatni face to face między jego synem a Francisem Ngannou:

Były mistrz wagi ciężkiej UFC, uznawany za najmocniej bijącego zawodnika wagi ciężkiej we współczesnym MMA – Francis Ngannou spokojnie odlicza sobie czas do konfrontacji z Furym:

Co ciekawie, bukmacherzy, fani oraz specjaliści od sportów walki nie dają Kameruńczykowi większych szans w sobotniej walce. Wielu spodziewa się kompletnej dominacji Tysona Fury’ego w tej walce i pewnego zwycięstwa.

Wy także w taki sposób widzicie tę nadchodzącą walkę?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis