MMA PLBoksTrwają poszukiwania! Pięściarze zaginęli w trakcie Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Kielcach!

Trwają poszukiwania! Pięściarze zaginęli w trakcie Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Kielcach!

W poprzednim tygodniu zakończyły się młodzieżowe mistrzostwa świata w Kielcach, lecz nie brakuje następnych dyskusji. Trzech zawodników reprezentujących Maroko zniknęło i właśnie rozpoczęto poszukiwania.

Problemy pojawiły się też przy przegranej reprezentanta Jordanii.Rashed Al. Swaisat walczący w wadze 81 kilogramów zmierzył się z Antonem Vinogradowem. Estończyk mocnym uderzeniem znokautował rywala. 19-latek stracił przytomność. Jordańczyk został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł natychmiastową operację.

Serwis TVP 3 Kielce poinformował, że Al. Swaisat przeszedł operację mózgu, a jego stan określa się jako ciężki, ale stabilny. 19-latek niestety zmarł…

Bardzo smutna wiadomość nadeszła z Kielc, gdzie w poniedziałek wieczorem, w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, zmarł 19-letni Rashed Al Swaisat. Przypominamy, że Jordańczyk był hospitalizowany po tym, jak stracił przytomność podczas walki eliminacyjnej Młodzieżowych Mistrzostw Świata. Informację o śmierci Al Swaisata przekazał dzisiaj mediom Jordański Komitet Olimpijski

„Bardzo smutna wiadomość nadeszła z Kielc, gdzie w poniedziałek wieczorem, w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, zmarł…

Posted by Bartosz Batra on Tuesday, April 27, 2021

Zniknięcie pięściarze z Maroka!

W dniach 13-23 kwietnia odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata. Holenderski portal nieuws.marokko.nl zdradził, że w Kielcach zaginęło trzech reprezentantów Maroka (El Bouyahaouy i Ilias Benlamlih). Co ciekawe tylko jeden z nich przystąpił do rywalizacji. Mohamed Abouhamda przegrał już w 1/18 finału.

Policja w Kielcach prowadzi dochodzenie. Według holenderskie portalu zawodnicy z Maroka uciekła, aby pozostać w Europie. Mają przecież wizy ze względu na udział w młodzieżowych mistrzostwach świata.

Zobacz także:

Borek o walce Don Kasjo vs Parke: Chłopak, który urodził się z talentem do boksu! Zaskoczeni?

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 czyli pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim, wzbudza mnóstwo emocji. Wielu kibiców czeka z niecierpliwością, aż obaj zawodnicy spotkają się w klatce, żeby udowodnić, kto jest lepszy. “Bardzo ciekawa walka” – powiedział Mateusz Borek o zestawieniu Polaka z Północnym Irlandczykiem.

Brat Tomasza Narkuna spróbuje sił w MMA? ”Były już jakieś propozycje!”

Jeszcze więcej okrzyków ”Narkun Team”? To bardzo możliwe! Jak się okazuje brat Tomasza Narkuna (18-4) dostał propozycję walki w mieszanych sztukach walki.