MMA PLAdam KownackiTrener Kownackiego skomentował przegraną: Nie robił nic nad czym pracowaliśmy!

Trener Kownackiego skomentował przegraną: Nie robił nic nad czym pracowaliśmy!

Keith Trimble na gorąco skomentował drugą przegraną Adama Kownackiego (20-2, 15 KO). Trener zapewnia, że nasz reprezentant nie zrobił nic nad czym pracowali podczas przygotowań. Przypomnijmy, że Kownacki stanął przed natychmiastowym rewanżem z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO).

Kownacki w swoim stylu ruszył i próbował jak najszybciej powalić na deski oponenta. Polak już po pierwszej rundzie walczył nie tylko z rywalem, a dużą opuchlizną oka. Helenius w tym pojedynku udowodnił, że jest jeszcze lepszy. Pięściarz z Finlandii dzielił i rządził w ringu.

Trener Kownackiego: Nie mam wytłumaczenia…

Są pierwsze słowa Keitha Trimble po drugiej przegranej Adama Kownackiego (31-3, 19 KO). Trener zapewnia, że Kownacki nie zrobił nic – co zakładali przed tym ważnym starciem.

Rozmawiam z trenerem Adama, Keithem Trimble. Rozkłada ręce: “Nie robił nic nad czym pracowaliśmy. Atak bez lewego prostego, brak ruchu głową, Nie mam wytłumaczenia dlaczego Adam tak walczył. Naprawdę nie mam”.

Warto zaznaczyć, że wedle trzech sędziów Kownacki przegrał każdą rundę. Bezlitosne okazały się również statystyki.

Zobacz także:

Adam Kownacki przegrał każdą rundę! Statystyki są bezlitosne! Widzieliście?

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) zmierza do szpitala na badania po drugiej bolesnej przegranej w karierze. Polak ponownie nie mógł postawić się w starciu z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO). Fin tym razem w szóstej rundzie mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Ryszard Szczena komentuje zatrzymanie! Walka z Najmanem nie jest już zagrożona?

Sytuacja jest stabilna? Ryszard Dąbrowski za pomocą facebooka postanowił skomentować poranne doniesienia. ”Szczena” wczorajszego wieczoru został zatrzymany przez policje z powodu domowej awantury.