MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki przegrał każdą rundę! Statystyki są bezlitosne!

Adam Kownacki przegrał każdą rundę! Statystyki są bezlitosne!

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) zmierza do szpitala na badania po drugiej bolesnej przegranej w karierze. Polak ponownie nie mógł postawić się w starciu z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO). Fin tym razem w szóstej rundzie mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Dla wojownika z Łomży była to pierwsza walka w tym roku. Natychmiastowy rewanż z Heleniusem nie okazał się dobrym rozwiązaniem. Pięściarz z Finlandii ponownie w ringu rządził i dzielił. Kownacki już po pierwszej rundzie zmagał się z dużą opuchlizną oka.

Statystyki bezlitosne!

Przemysław Garczarczyk na twitterze opublikował karty punktowe i statystyki po drugiej walce Adama Kownackiego (20-2, 15 KO) z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO). To nie był wieczór naszego reprezentanta… Kownacki przegrał każdą rundę u trzech sędziów.

Karta punktowa walki Kownacki – Helenius. OFICJALNIE: 6 runda, technical nokaut. Adam jedzie do szpitala na badania.

Statystyki ciosów również zdecydowanie po stronie Heleniusa.

Zobacz także:

Adam Kownacki znowu przeżył “Nordycki Koszmar”. Polak ponownie przegrał przed czasem! Oglądaliście?

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) po raz kolejny przegrał z Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO), tym razem na gali bokserskiej w Las Vegas.

Sowiński ruszył na Taxi Złotówę: Mam doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę! [WIDEO] Widzieliście?

To właśnie dziś wystartował nowy projekt Arkadiusza Pawłowskiego. Mowa o gali Prime Time Wrestling, która jest dostępna za darmo na YouTube. Podczas wydarzenia swój start odnotował ”Taxi Złotówa”. Szymon Wrzesień po szybkim zwycięstwie postanowił wyzwać na walkę… Artura Sowińskiego.