MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki przegrał każdą rundę! Statystyki są bezlitosne!

Adam Kownacki przegrał każdą rundę! Statystyki są bezlitosne!

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) zmierza do szpitala na badania po drugiej bolesnej przegranej w karierze. Polak ponownie nie mógł postawić się w starciu z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO). Fin tym razem w szóstej rundzie mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Kownacki

Dla wojownika z Łomży była to pierwsza walka w tym roku. Natychmiastowy rewanż z Heleniusem nie okazał się dobrym rozwiązaniem. Pięściarz z Finlandii ponownie w ringu rządził i dzielił. Kownacki już po pierwszej rundzie zmagał się z dużą opuchlizną oka.

Statystyki bezlitosne!

Przemysław Garczarczyk na twitterze opublikował karty punktowe i statystyki po drugiej walce Adama Kownackiego (20-2, 15 KO) z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO). To nie był wieczór naszego reprezentanta… Kownacki przegrał każdą rundę u trzech sędziów.

Karta punktowa walki Kownacki – Helenius. OFICJALNIE: 6 runda, technical nokaut. Adam jedzie do szpitala na badania.

Statystyki ciosów również zdecydowanie po stronie Heleniusa.

Zobacz także:

Adam Kownacki znowu przeżył “Nordycki Koszmar”. Polak ponownie przegrał przed czasem! Oglądaliście?

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) po raz kolejny przegrał z Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO), tym razem na gali bokserskiej w Las Vegas.

Sowiński ruszył na Taxi Złotówę: Mam doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę! [WIDEO] Widzieliście?

To właśnie dziś wystartował nowy projekt Arkadiusza Pawłowskiego. Mowa o gali Prime Time Wrestling, która jest dostępna za darmo na YouTube. Podczas wydarzenia swój start odnotował ”Taxi Złotówa”. Szymon Wrzesień po szybkim zwycięstwie postanowił wyzwać na walkę… Artura Sowińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis