MMA PLNajnowszeKrwawy SportTragiczny finał poszukiwań! Zawodnik Krwawego Sportu nie żyje!

Tragiczny finał poszukiwań! Zawodnik Krwawego Sportu nie żyje!

Mamy przykrą wiadomość! Mariusz Adam Ryjek w minioną sobotę zaginął i od razu zaczęły się poszukiwania. Niestety parę godzin później przyszła najgorsza z możliwych wiadomości… 35-latek nie żyje!

Ryjek

Przypomnijmy, że ”Ryjek” miał zawalczyć na sobotniej gali Krwawy Sport 3. O tej smutnej sytuacji poinformowała organizacja.

Niestety przykra wiadomość do nas spłynęła. Nie żyje Mariusz “Ryjek” Adam- zawodnik, który miał zawalczyć na wczorajszej gali Krwawy Sport 3. Najszczersze kondolencję kierujemy w stronę rodziny i najbliższych przyjaciół [*]

”Ryjek” nie żyje!

Mariusz Adam Ryjek mając zaledwie 35-lat odszedł z tego świata. ”Ryjka” mogliście też znać z takich programów jak ”Ekipa z Warszawy” czy ”Hell’s Kitchen”.

Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć-zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskości osieroconych serc…Z wielkim żalem i smutkiem przekazujemy Wam informację iż Mariusz A. RYJEK, który zaginął w Gdyni nie żyje🖤🖤🖤Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia i żalu…

Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć-zostaje tylko milczeniepełne gorących łezi bliskości…

Posted by SOS Zaginięcia on Sunday, May 9, 2021

Zobacz także:

MMA VIP: Małolat K2 zawalczy w klatce? Zażądał pół miliona złotych!

Znany polski raper – Małolat, K2 kusi debiutem w MMA. Wykonawca albumu „Wysoko ponad stan” jest zainteresowany debiutem w MMA VIP, jednak ma pewien warunek.

KSW 61: Łukasz Jurkowski ma przesłanie do hejterów!

Łukasz Jurkowski powróci do klatki KSW po ponad 2-letniej przerwie, żeby w walce wieczoru gali KSW 61 skrzyżować rękawice ze swoim klubowym kolegą – Mariuszem Pudzianowskim. “Juras” zamieścił na swoim Instagramie obszerny post, odpowiadający na wiele negatywnych komentarzy o tej walce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis