MMA PLJurasKSW 61: Łukasz Jurkowski ma przesłanie do hejterów!

KSW 61: Łukasz Jurkowski ma przesłanie do hejterów!

Łukasz Jurkowski powróci do klatki KSW po ponad 2-letniej przerwie, żeby w walce wieczoru gali KSW 61 skrzyżować rękawice ze swoim klubowym kolegą – Mariuszem Pudzianowskim. “Juras” zamieścił na swoim Instagramie obszerny post, odpowiadający na wiele negatywnych komentarzy o tej walce.

Jurkowski o odwołaniu walki z Kołeckim

Łukasz Jurkowski powróci do klatki KSW na gali KSW 61, żeby w walce wieczoru tego wydarzenia skonfrontować się ze swoim kolegą klubowym – Mariuszem Pudzianowskim. Jurkowski w wielu wypowiedziach przed tą walką jasno deklaruje, że jeśli poniesie porażkę z “Pudzianem” to będzie jego ostatnia walka w karierze.

40-latek swój ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 48, gdzie wygrał ze Stipe Bekavacem, którego pokonał w pierwszej rundzie. Dla “Jurasa” będzie to 22 walka w KSW w jego 17-letniej przygodzie z Konfrontacją Sztuk Walki.

Juras: Dla ludzi bez kultury sugeruje zakup dużej ilości maści ze zdjęcia!

Zawodnik WCA za pośrednictwem swojego Instagrama napisał obszerny post, odpowiadający na wszystkie uszczypliwe pytania opinii publicznej.

40-latek dodał jeszcze kilka zdań w komentarzu tego zdjęcia.

Freak fight – nic więcej?

Tak. Na obecnym etapie naszych sportowych karier, ta walka nie wnosi nic do sportowych rankingów krajowego MMA. Mamy dać show, więc ono będzie. Jeśli nadal ktoś chce nas oglądać to będziemy brać takie walki. Jestem pewny, że sprzedamy najwięcej PPV od dłuższego czasu. Nie chcesz, nie oglądaj. Baw się dobrze. Nie kupisz PPV? Trudno. Ukradniesz streama? Jesteś złodziejem.

Blokujecie miejsce młodym zdolnym.

To najgłupszy argument, jaki czytam za każdym razem, kiedy mam wyjść do klatki. Niech młodzi zdolni zrobią wszystko, aby być na moim miejscu. Serdecznie im tego życzę.

Juras ulańcu grubasie.

Tak, jestem ulany, jednak nadal mogę podnieść nogę na wysokość twojej głowy. Przygotowania to ponowna szansa zadbania o siebie. Potem? Potem znowu będę bawił się życiem na 100%. Ty bądź piękny, a ja wolę być fajny.

Dziękuję za wszystkie porady. Nie skorzystam.

To chyba tyle. Po 24 latach w sportach walki przygotowania dalej sprawiają mi frajdę, mimo że pesel nie pomaga w bólu, z każdym dniem gorzej. Nie pomaga też długa przerwa od regularnego ruchu, coś za coś.

Ludzie zawsze będą gadać…oby tylko nazwiska nie przekręcali” – skończył Jurkowski.

Gala KSW 61 odbędzie się 5 czerwca w Gdańskim Amfiteatrze Szekspirowskim. Wydarzenie będzie dostępne w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

KSW 60: Izu Ugonoh zabiera głos po niespodziewanej przegranej!

Izu Ugonoh przegrał swój pojedynek na gali KSW 60 z Markiem Samociukiem. Polak po raz pierwszy od porażki zabrał głos na temat swojego występu. “To dla mnie bardzo bolesna ale jednocześnie cenna lekcja”.

Zaskakujący przeciwnik Tomasza Adamka! Walka ”Górala” coraz bliżej!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) już niebawem wraca na ring! Już w tym momencie pojawiają się informacje odnośnie potencjalnego przeciwnika. Będziecie zaskoczeni, bo mało kto spodziewał się takiego oponenta.

OFICJALNIE: Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Organizacja UFC potwierdza oficjalnie to o czym mówi się już od kilku tygodni. Jan Błachowicz (28-8) w drugiej obronie pasa wagi półćiężkiej zmierzy się z Gloverem Teixeirą (32-7). Do pojedynku dojdzie 4 września podczas gali UFC 266.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis