MMA PLBoksTragedia w Niemczech! 38-letni pięściarz dostał zawału w ringu!

Tragedia w Niemczech! 38-letni pięściarz dostał zawału w ringu!

W sobotę w Garching doszło do dramatycznej sytuacji. Niepokonany Musa Yamak (8-0, 8 KO) dostał zawału serca i tego samego dnia zmarł w szpitalu. Środowisko sportów uderzanych w Niemczech jest wstrząśnięte…

boks

38-latek karierę zawodową rozpoczął w 2017 roku. Prawie wszystkie pojedynki toczył na terytorium Niemiec (dwie walki w Turcji). Musa w poprzednim roku stanął przed większym wyzwaniem. W siódmej rundzie przed czasem odprawił weterana Siarheia Huliakevicha i było to jego najważniejsze zwycięstwo w zawodowej karierze.

Musa pojedynki bokserskie toczył w kategorii półciężkiej.

Doszło do tragedii na gali w Niemczech! 

To jest straszne! Na gali w Garching doszło do tragedii. Po 6-miesiącach na ring wrócił Musa Yamak (8-0, 8 KO), który zmierzył się z Hamza Wanderą (20-19-3, 15 KO). Starcie zakończyło się w przerwie pomiędzy drugą, a trzecią rundą. Okazało się, że Yamak miał zawał serca.

W pewnym momencie Yamak upadł i stracił przytomność. Niestety nie udało się go uratować. Po gali powstały również duże kontrowersje, bowiem obecni na hali kibice utrudniali pracę ratownikom medycznym. Interweniować musiała policja.

Zobacz także:

Lil Masti ostro o Zusje: Ja widzę w niej taką twarz dwulicową, wywołała wojnę! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał ”Dzień z Lil Masti”. Aniela  w mocnych słowach wypowiedziała się o swojej najbliższej przeciwniczce. Aniela Bogusz czwartego czerwca w boksie birmańskim zmierzy się z Kamilą Smogulecką. Była mistrzyni FAME MMA zapewnia, że ”Zusje” jest fałszywą osobą – co miała pokazać na pierwszej konferencji.

Są nagrania zza kulis! Murański przeszczęśliwy po zwycięstwie syna śpiewał góralską piosenkę! Co wy na to?

Jacek Murański nie ukrywał wielkiego zachwytu po walce syna z Alanem Kwiecińskim. ”Muran” odniósł kolejne zwycięstwo w mieszanych sztukach walki i pierwsze w organizacji FAME MMA. Mateusz zapewniał, że w kolejnym pojedynku chciałby się zmierzyć z Popkiem Monsterem bądź Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis