Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueLil Masti ostro o Zusje: Ja widzę w niej taką twarz dwulicową, wywołała wojnę! [WIDEO]

Lil Masti ostro o Zusje: Ja widzę w niej taką twarz dwulicową, wywołała wojnę! [WIDEO]

Na kanale High League pojawił się materiał ”Dzień z Lil Masti”. Aniela  w mocnych słowach wypowiedziała się o swojej najbliższej przeciwniczce. Aniela Bogusz czwartego czerwca w boksie birmańskim zmierzy się z Kamilą Smogulecką. Była mistrzyni FAME MMA zapewnia, że ”Zusje” jest fałszywą osobą – co miała pokazać na pierwszej konferencji.

Masti

Przypomnijmy, że już dziś o godzinie 20:00 dojdzie do programu ”Rundki” pomiędzy Anielą Bogusz, a Kamilą Smogulecką. Po wypowiedzi ”Lil Masti” możemy spodziewać się tak zwanych dymów.

Reprezentantka Uniq Fight Club najważniejsze zwycięstwo odnotowała w ostatniej walce. Był to start na High League 1, które odbyło się dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie. ”Lil Masti” w trzeciej rundzie zastopowała byłą mistrzynię świata w boksie – Ewę Brodnicką.

Lil Masti: Dla mnie to jest po prostu fałszywe!

Aniela Bogusz w mocnych słowach wypowiedziała się o swojej najbliższej przeciwniczce.

Uważam, że to było wymuszone, sztuczne i fałszywe. Ja widzę w niej taką twarz dwulicową. Na konferencji inaczej się zachowuje. Po konferencji podchodzi i jest miła. Dla mnie to jest po prostu fałszywe. Tym zachowaniem na konferencji wywołała wojnę, chce wywołać mi wojnę, to ja z góry mówię, że nie masz szans. Nikt nie ma ze mną szans. To będzie najbardziej brutalna kobieca walka w historii freak fightów. Mamy birmański boks, będą głowy. To jest stójka, tu nie będzie obalenia i tam duszeń. Tu nie będzie techniki, tu będzie brutal! Przynajmniej ja się nastawiam na brutal, krew, krwawą wojnę i batalię. Zusje już pokazała, że nie boi się takich walk, ja się cieszę i się też nie boję. Ja tu mam codziennie krwawe batalie, więc ja już jestem dziś gotowa.

Dzień z LIL MASTI już na YouTube HIGH League!!! 💣 Link w komentarzu 👊🏻

Posted by HIGH League on Monday, May 16, 2022

Cały dzień z ”Lil Masti” zobaczycie poniżej:

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Alan ”Alan Człowieku” Godziński vs Przemysław ”Kolar” Kolarczyk
Paweł ”Scarface” Bomba vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Zawodnik FAME MMA znowu miał problemy: Byłem na odwyku, właśnie wyszedłem!

Zawodnik FAME MMA Gabriel Al-Sulwi znany jako “Arab” przyznał się, że znów miał swoje problemy i wylądował na odwyku. W opublikowanym filmie na Instagramie tłumaczy, że obiecane pieniądze na trenera Antończaka zostaną przekazane w najbliższym czasie.

Kasjusz Życiński chce wrócić do FAME MMA? Don Kasjo ostro odpowiada Boxdelowi!

To jest spore zaskoczenie! Michał ”Boxdel” Baron jeden z właścicieli FAME MMA twierdzi, że dostał wiadomość od Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” miałby chcieć wrócić do freakowej organizacji. Długo też nie musieliśmy czekać aż Kasjusz zabierze głos w całej sprawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis