MMA PLBoksTragedia w boksie! Mąż pięściarki zmarł na zawał serca oglądając w narożniku walkę żony [WIDEO]

Tragedia w boksie! Mąż pięściarki zmarł na zawał serca oglądając w narożniku walkę żony [WIDEO]

Wielka tragedia w boksie i to na oczach tysięcy widzów! Mąż pięściarki zmarł na zawał serca oglądając w narożniku walkę mistrzowską z udziałem swojej żony. W sieci pojawiło się wideo, które uchwyciło moment, kiedy mężczyzna doznał rozległego zawału serca.

Mąż pięściarki zmarł na zawał serca

Sytuacja rozegrała się w miniony piątek w Tijuanie w Meksyku. Diego Arua to 58-letni trener boksu, a prywatnie mąż Sabriny Perez, która na gali bokserskiej właśnie w Tijuanie walczyła o tymczasowy pas mistrzowski federacji WBC w dywizji piórkowej.

Rywalką Perez była młoda zawodniczka Skye Nicholson. Cała gala z walką pań była transmitowana na platformie DAZN.

Tragedia w boksie! Mąż pięściarki zmarł na zawał serca oglądając w narożniku walkę żony

Sytuacja rozegrała się w miniony piątek w Tijuanie w Meksyku. Diego Arua to 58-letni trener boksu, a prywatnie mąż Sabriny Perez, która na gali bokserskiej właśnie w Tijuanie walczyła o tymczasowy pas mistrzowski federacji WBC w dywizji piórkowej.

Rywalką Perez bybła młoda zawodniczka Skye Nicholson. Cała gala z walką pań była transmitowana na platformie DAZN.

Arua’s wife, Sabrina Perez, was fighting rising boxing sensation Skye Nicholson as part of the DAZN-broadcasted main card in Tijuana, Mexico. The two women were competing for the WBC interim featherweight title. It was the biggest career spotlight for both boxers.

Zarówno dla Perez, jak i dla Nicholson, walka o pas WBC była największą w ich sportowej karierze. Zgodnie z przeiwdywaniami, w ringu lepsza była Nicholson, która dominowała szybkością i błyskotliwością nad starszą przeciwniczką.

Tragedią nie była jednak zbliżająca się porażka decyzją sędziów, a to, co wydarzyło się między dziewiątą a dziesiątą rundą.

Kamery uchwyciły, jak dający wskazówki swojej żonie trener Arua osuwa się nagle na ziemię, doznając ataku serca. Pozostała część narożnika Perez od razu wiedziała, co się stało. Medycy wywiezli ternera na noszach i przetransportowali do miejscowego szpitala z rozległym zawałem serca.

“Co za potworna tragedia… Diego Arua – mąż i trener Sabriny Perez – doznał śmiertelnego ataku serca kilkanaście sekund przed końcem mistrzowskiej walki żony podczas nocnej gali Matchroom…” – napisał na X dziennikarz Kacer Bartosiak.

Tam niestety trener Arua zmarł.

Jego żona, Sabrina Perez tego dnia przegrała walkę o pas mistrzowski decyzją sędziów oraz na zawsze straciła swojego mentora i męża.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis