MMA PLNajnowszeBoksTyson Fury i Oleksandr Usyk na otwartym treningu przed walką. Zobacz jak się ruszają mistrzowie [WIDEO]

Tyson Fury i Oleksandr Usyk na otwartym treningu przed walką. Zobacz jak się ruszają mistrzowie [WIDEO]

Przed nami najważniejsza walka bokserska ostatnich lat, a według niektórych głosów, nawet i dekad! Tyson Fury i Oleksandr Usyk zaprezentowali swoje umiejętności przed sobotnią walką, która ma wyłonić najlepszego obecnie pięściarza wagi ciężkiej na świecie.

Tyson Fury i Oleksandr Usyk

Tyson Fury i Oleksandr Usyk zmierzą się ze sobą już w tę sobotę 18 maja w Arabii Saudyjskiej. Starcie to będzie miało status walki o mistrzowskie pasy różnych bokserskich federacji, a kibice pięściarstwa od dawna ostrzą sobie zęby, by zobaczyć tę konfrontację.

Zanim jednak ją obejrzą, to mogą zobaczyć jak Anglik i Ukrainiec wyglądają podczas oficjalnego media treningu promującego ten pojedynek.

Tyson Fury i Oleksandr Usyk na otwartym treningu przed walką

Wczoraj natomiast w Rijadzie odbył się otwarty trening, w którym udział wzięli wszyscy pięściarze, mający zaprezentować się w sobotni wieczór.

Bohaterami wieczoru byli oczywiście Tyson Fury i Oleksandr Usyk. Poniżej możecie zobaczyć jak podczas tego treningu wyglądali mistrzowie:

A Wy komu będziecie kibicować w tej walce? Jesteście za Tysonem Furym czy za Oleksandrem Usykiem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis