MMA PLNajnowszeBoksFury vs. Usyk: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

Fury vs. Usyk: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV Fury vs. Usyk. Czas wyłonić niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej. Po ponad 20 latach poznamy pięściarza kategorii królewskiej, który będzie w posiadaniu pasów wszystkich znaczących federacji. Galę Ring of Fire będzie można oglądać wyłącznie na platformie DAZN. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby na własne oczy zobaczyć to wydarzenie.

PPV Fury vs Usyk
Foto: DANIEL LEAL/AFP/East News

Fury vs. Usyk wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Fury vs. Usyk: Gdzie oglądać?

Już 18 maja oczekiwanie dobiegnie końca. W stolicy Arabii Saudyjskiej napisana zostanie historia. Tyson Fury zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem. Stawką pojedynku będzie status bezdyskusyjnego mistrza wagi ciężkiej.

Gala Ring of Fire odbędzie się 18 maja w Rijadzie. Kibiców czeka wieczór pełen emocji. Po pierwsze, musieliśmy czekać 25 lat na unifikacje w wadze ciężkiej. Po drugie, w ringu spotka się dwóch niepokonanych zawodników. Kto według Was Wygra?

Takiego starcia nie było od dawna. Dwóch niepokonanych, dwóch najlepszych – a tylko jeden z nich może wygrać. Kto to będzie? Przekonamy się w sobotę!

Nie można zapominać o innych walkach, które uświetnią galę Ring of Fire. W ringu wystąpi m.in. fenomenalny Jai Opetaia. Australijczyk to chodząca maszyna do nokautów. Warto śledzić karierę mistrza świata federacji IBF w wadze junior ciężkiej.

Warto wspomnieć, że starcie Fury kontra Usyk obejrzymy z polskim komentarzem. Platforma DAZN tym razem zadbała o fanów nad Wisłą. Jednym słowem – bomba!

Ring of Fire: Cena, ile kosztuje?

Jak obejrzeć walkę Fury vs. Usyk? To proste! Wystarczy założyć konto na platformie DAZN, a następnie wykupić dostęp do gali Ring of Fire za 89,99 zł – klik. DAZN przygotowało specjalną promocję. Kupując dostęp do wydarzenia Ring of Fire, otrzymacie dodatkowo miesięczną subskrypcję DAZN, dzięki czemu przez najbliższy miesiąc będziecie mogli cieszyć się sportem na najwyższym poziomie.

Jeżeli w przyszłości nie masz zamiaru korzystać z DAZN, to wybierz subskrypcję za 39,99 zł (pierwszy miesiąc będzie za darmo). Pamiętaj tylko, żeby od razu anulować subskrypcję, aby uniknąć płatności w następnym miesiącu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis