MMA PLNajnowszeBez kategoriiTony Ferguson nie wystąpi na UFC 254, stanowcza deklaracja Dany White’a

Tony Ferguson nie wystąpi na UFC 254, stanowcza deklaracja Dany White’a

Niestety, Tony Ferguson nie wystąpi na gali UFC 254. Na tej imprezie dojdzie do pojedynku o mistrzowski pas wagi lekkiej między Khabibem Nurmagomedovowej a Justinem Gaethje.

Ferguson nie wystąpi na UFC 254
Foto: Facebook/ Tony Ferguson

Informację ostatecznie potwierdzającą usunięcie Fergusona z rozpiski tej gali podał szef UFC, Dana White. Przyznał on, że wobec fiaska rozmów z przeciwnikiem “El Cucuy’a”, ta walka została anulowana.

Tony Ferguson nie wystąpi na UFC 254, stanowcza deklaracja Dany White’a

Rywalem Fergusona miał być Dustin Poirier. Obaj zawodnicy mieli także zabezpieczać walkę wieczoru w przypadku potencjalnego wypadnięcia jednej z gwiazd walki wieczoru.

Niestety, rozmowy UFC z Dustinem Poirierem nie poszły po myśli obu stron i “Diament’ na UFC 254 na pewno nie wystąpi. I choć UFC szukało innego przeciwnika dla Tony’ego Fergusona na to wydarzenie, to teraz ostatecznie zdecydowano, że “El Cucuy” także nie zawalczy na październikowej gali.

Dana White o swojej decyzji poinformował w rozmowie z Aaronem Bronsteterem z TSN:

“Nie, obaj nie będą walczyć na tej gali. Ani Poirier, ani Ferguson. Uciszyli nas, więc nie mogliśmy doprowadzić do tej walki” – przyznał stanowczo.

Przypominamy, że gala UFC 254: Nurmagomedov vs Gaethje odbędzie się 24 października w Abu Dhabi.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w UFC! Debiut już w październiku!

Stało się to, na co czekali fani z całej Polski. Był podwójny mistrz KSW, Mateusz Gamrot (17-0) oficjalnie zasila szeregi największej organizacji MMA na świecie! Znamy już również rywala oraz galę na której wystąpi Polak. Podczas mającej się odbyć 15 października gali w Abu Zabi skrzyżuje rękawice z Magomedem Mustafajewem (15-3).

Patryk Kaczmarczyk gotowy na walkę o… trzy pasy! Chce mistrza Babilon MMA i FEN!

Patryk Kaczmarczyk był gościem wczorajszego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie wszedł w dyskusję o potencjalnej walce z mistrzem wagi piórkowej Babilon MMA i FEN – Danielem Rutkowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis