MMA PLNajnowszearmia fight nightPatryk Kaczmarczyk gotowy na walkę o… trzy pasy! Chce mistrza Babilon MMA i FEN!

Patryk Kaczmarczyk gotowy na walkę o… trzy pasy! Chce mistrza Babilon MMA i FEN!

Patryk Kaczmarczyk był gościem wczorajszego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie wszedł w dyskusję o potencjalnej walce z mistrzem wagi piórkowej Babilon MMA i FEN – Danielem Rutkowskim.

Patryk Kaczmarczyk
Foto: Facebook/ Patryk Kaczmarczyk

Zawodnik, który w ostatnich miesiącach sporo namieszał w polskim MMA do swojego występu we wspominanym programie dołożył post scriptum w postaci wpisu w mediach społecznościowych.

Tam wyraził gotowość na walkę z Danielem Rutkowskim, ale o… trzy pasy mistrzowskie!

Patryk Kaczmarczyk gotowy na walkę o… trzy pasy! Chce mistrza Babilon MMA i FEN!

Kaczmarczyk w miniony weekend zdobył mistrzowską szablę w kategorii piórkowej, wygrywając z Adrianem Kępą przez poddanie w 3. rundzie w walce wieczoru gali Armia Fight Night 8. I choć w Oktagon Live Kaczmarczyk zaznaczał, że najpierw chce obronić mistrzowską szablę, najlepiej w pojedynku z rywalem z zagranicy, to potencjalne starcie z Danielem Rutkowskim jest dla niego wielką szansą.

22-latek poszedł nawet dalej i zaproponował walkę o… trzy tytułu mistrzowskie: swoją szable Armię Fight Night oraz pasy Babilon MMA i FEN, które dzierży “Rutek”:

“Przemyślałem- jeżeli Rutek chce się bić o wszystkie tytuły muszą być one na szali w naszej walce. wtedy w to wchodzę bez problemu. Bo czemu mielibyśmy się bić o samą szable?”

A Wy jak mówicie – powinno dojść do walki Rutkowski vs Kaczmarczyk?

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w UFC! Debiut już w październiku!

Stało się to, na co czekali fani z całej Polski. Był podwójny mistrz KSW, Mateusz Gamrot (17-0) oficjalnie zasila szeregi największej organizacji MMA na świecie! Znamy już również rywala oraz galę na której wystąpi Polak. Podczas mającej się odbyć 15 października gali w Abu Zabi skrzyżuje rękawice z Magomedem Mustafajewem (15-3).

Jan Błachowicz przed walką o pas UFC: Będę potrzebował waszego wsparcia!

Już 26 września dojdzie, zdaniem wielu, do najważniejszego pojedynku w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz skrzyżuje rękawice z Dominickiem Reyesem w walce o pas kategorii półciężkiej UFC. Polak doprowadził do starcia po serii trzech wygranych, w tym po dwóch efektownych nokautach na Luku Rockholdzie i Coreyu Andersonie.

Rywal Różala na gołe pięści? Maciej Kawulski zdradza: Większy, bardziej doświadczony

Zastanawiacie się jaki będzie rywal Różala w walce na gołe pięści? Były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW zadebiutuje w nowej formule w organizacji Genesis, którą założył Maciej Kawulski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis