MMA PLNajnowszeMateusz GamrotMateusz Gamrot w UFC! Debiut już w październiku!

Mateusz Gamrot w UFC! Debiut już w październiku!

Stało się to, na co czekali fani z całej Polski. Był podwójny mistrz KSW, Mateusz Gamrot (17-0) oficjalnie zasila szeregi największej organizacji MMA na świecie! Znamy już również rywala oraz galę na której wystąpi Polak. Podczas mającej się odbyć 17 października gali w Abu Zabi skrzyżuje rękawice z Magomedem Mustafajewem (15-3).

“Gamer” po raz ostatni walczył na KSW 54. Po 25-minutowym boju pokonał on na punkty Mariana Ziółkowskiego, tym samym kończąc kontrakt z obecnym pracodawcą. Niepokonany w profesjonalnych pojedynkach Mateusz pokonywał takie nazwiska jak Norman Parke, Kleber Koike Erbst czy Mansour Baranoui.

W przeciwieństwie do Polaka, jego rywal od dawna walczy dla UFC. Co ciekawe, Mustafajew powinien być znany już polskim fanom ze swojego debiutu dla UFC. W 2015 w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał innego reprezentanta naszego kraju – Piotra Hallmanna. Od tamtego boju przeplata zwycięstwa z porażkami. Wygrał z Joe Proctorem i Rafaelem Fizjewem a przegrywał z Kevinem Lee oraz z Braddem Ridellem.

Na zakończenie warto przypomnieć, że walką wieczoru wspomnianej gali będzie długo wyczekiwane starcie w kategorii piórkowej pomiędzy Brianem Ortegą a Chang Sung Jungiem.

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk gotowy na walkę o… trzy pasy! Chce mistrza Babilon MMA i FEN!

Patryk Kaczmarczyk był gościem wczorajszego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie wszedł w dyskusję o potencjalnej walce z mistrzem wagi piórkowej Babilon MMA i FEN – Danielem Rutkowskim.

Rok 2020 daje radę! Floyd Mayweather Junior zmierzy się z… youtuberem!

Rok 2020 pod względem zaskoczeń ciągle daje radę! Tym razem mamy informację o tym, że Floyd Mayweather Junior zmierzy się z… youtuberem! Będzie to powrót pięściarza uznawanego za najlepszego w historii do ringu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis