MMA PLNajnowszeKSWTomasz Narkun powitał Romanowskiego w KSW! Zapowiada nawet pas!

Tomasz Narkun powitał Romanowskiego w KSW! Zapowiada nawet pas!

Tomasz Narkun powitał Tomasza Romanowskiego w KSW! Zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego wygrał wczoraj program “Tylko Jeden”.

Narkun powitał Romanowskiego w KSW

Jako zwycięzca pierwszego w historii reality show o sportach walki w Polsce, Tomasz Romanowski zdobył kontrakt na walkę w KSW. Teraz na pokładzie największej organizacji MMA w Polsce przywitał go mistrz wagi półciężkiej Tomasz Narkun.

Narkun powitał Romanowskiego w KSW

We wczorajszym finale programu “Tylko Jeden”, Tomasz Romanowski pokonał decyzją sędziów Marcina Krakowiaka i wygrał cały turniej. Krakowiak do finału wszedł w miejsce kontuzjowanego Adriana Bartosińskiego, który pierwotnie miał walczyć z Romanowskim.

Zwycięzca “Tylko Jeden” wygrał kontrakt z Federacją KSW warty 200 tysięcy złotych. Jego walka w klatce największej polskiej organizacji MMA odbędzie się na jednaj z najbliższych gal.

Tomasz Narkun, powitał swojego klubowego kolegę w szeregach KSW. “Żyrafa” w mediach społecznościowych zapowiedział nawet zdobycie przez Romanowskiego pasa mistrzowskiego wagi półśredniej:

“Jak się wam podobało reality show KSW Tylko Jeden ? Wygrał mój kolega od dzieciaka Berserker’s Team StargardTomasz Romanowski. Co mogę powiedzieć! Gratulacje Tomi i witaj na pokładzie KSW- teraz zaczyna się twoja droga po pas 77!👊👑 Już niedługo będą dwa pasy w Stargardzie😎👑👑🤚
KSWBerserkers Team Poland

Jak się wam podobało reality show KSW Tylko Jeden ? Wygrał mój kolega od dzieciaka Berserker's Team Stargard @TOMASZ…

Posted by Tomasz Narkun on Friday, May 1, 2020

Z kim zawalczy Romanowski?

Na razie nie ma konkretów w sprawie potencjalnego pierwszego rywala Tomasza Romanowskiego w KSW. Pojawia się jednak naturalne zestawienie go z niedoszłym finalistą Adrianem Bartosińskim.

Czy zatem zobaczymy taki pojedynek na jednej z najbliższych gal KSW?

Kto wygrał “Tylko Jeden”?

Wczoraj odbył się finał programu. Decyzją sędziów wygrał go Tomasz Romanowski!

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW także niedługo rozpocznie produkowanie swoich gal. O przyszłości polskiego giganta opowiedział Maciej Kawulski.

Kiedy wróci FEN?

Organizacja FEN także niedługo powróci do organizacji swoich gal. Najbliższa odbędzie się w czerwcu i będzie transmitowana w systemie PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis