MMA PLCAVEMMATomasz Narkun podał plan na swoją sportową przyszłość: Kontraktuje mnie UFC, kilka walk i zdobywam pas!

Tomasz Narkun podał plan na swoją sportową przyszłość: Kontraktuje mnie UFC, kilka walk i zdobywam pas!

Tomasz Narkun to były mistrz wagi półciężkiej Federacji KSW i jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników kategorii do 93 kilogramów w kraju. “Żyrafa” jest także niezwykle barwną postacią, która polaryzuje polskie środowisko mieszanych sztuk walki. W rozmowie z Maciejem Turskim, Patrykiem Prokulskim i Albertem Odzimkowskim w programie Oktagon Live, Narkun podał plan na swoją sportową przyszłość.

Tomasz Narkun podał plan na swoją sportową przyszłość

Najbliższą walką “Żyrafy” będzie starcie z Adamem Kowalskim, które zaplanowane jest na galę CAVE MMA 3 już 22 września. Będzie to niezwykle ważna walka w karierze szczecinianina, bowiem zapowiada on w niedalekiej przyszłości dołączenie do… UFC!

Rozpiska gali CAVE MMA 3, w której udział weźmie Tomasz Narkun prezentuje się następująco:

Tomasz Narkun podał plan na swoją sportową przyszłość: Kontraktuje mnie UFC, kilka walk i zdobywam pas!

Narkun był gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie opowiadał o przygotowaniach do starcia z Adamem Kowalskim oraz na końcu wypowiedzi nakreślił swój plan na sportową karierę.

“Żyrafa” nie przestał być bardzo ambitnym zawodnikiem i zapowiada, że już niedługo zawita w szeregi największej organizacji MMA na świecie.

Plan 33-latka na sportową karierę wygląda bowiem tak:

“22 września wygrywam z Adamem Kowalskim. Koniec grudnia, czy początek grudnia – wygrywam następną walkę. Kontraktuje mnie UFC. Kilka walk i zdobywam mistrzowski pas największej organizacji na świecie.”

Tomasz Narkun dopiero co wrócił na zwycięską ścieżkę. Po serii trzech prożek z rzędu poniesionych w klatce Federacji KSW, “Żyrafa” szybko odprawił ciosami Antonio Zovaka trenującego w Zovak Team. Było to na gali Seaside Battles MMA 3, a cała walka trwała… 16 sekund.

Teraz byłego mistrza Federacji KSW czeka zdecydowanie poważniejsze wyzwanie. Jak myślicie, czy plan na karierę Narkuna jest realny do wykonania? Czy zobaczymy go niedługo w klatce organizacji UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis