MMA PLFAME MMARekord! FAME MMA wyprzedało NETTO Arenę w mniej niż 23 godziny!

Rekord! FAME MMA wyprzedało NETTO Arenę w mniej niż 23 godziny!

Organizacja FAME nie zwalnia tempa. Bilety na galę FAME FRIDAY ARENA #2, która odbędzie się 29 września w szczecińskiej NETTO Arena – wyprzedały się w błyskawicznie!

Rekord FAME MMA
Foto: FAME MMA

Dosłownie chwilę temu relacjonowaliśmy dla Was FAME MMA 19, a już za kilkanaście dni odbędzie się kolejne wydarzenie największej freakowej federacji w Europie!

Rekord!

FAME FRIDAY ARENA #2 zbliża się wielkimi krokami – może nawet ogromnymi. Federacja właśnie pochwaliła się, że wyprzedała całą halę w niecałe 23 godziny

Choć NETTO Arena liczy tylko 5 403 miejsc, to sprzedaż w tak krótkim czasie – robi ogromne wrażenie. Neguję to tezę, jakoby freak-fighty zmierzały do swojego rychłego końca. Freaki dalej budzą spore zainteresowanie.

W Main-Evencie Michał „Boxdel” Baron ponownie zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem. Pierwsze walka dostarczyła wielu emocji na konferencji, ale w klatce – lekko mówiąc – nie porwała. Wierzymy, że tym razem będzie inaczej.

ZOBACZ TAKŻE: Załęcki i Szalony Reporter nie mogą pojawić na gali FAME MMA! Organizacja ich zbanowała

Na gali wystąpią jeszcze m.in. Josef Bratan, Arkadiusz Tańcula, Kacper Błoński czy Piotr Lisek. Wszystkie informacje znajdziecie – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis