MMA PLArchiwumMarcin NajmanSąd uniewinnił Marcina Najmana! ”El Testosteron”: Sprawiedliwość istnieje!

Sąd uniewinnił Marcina Najmana! ”El Testosteron”: Sprawiedliwość istnieje!

Sąd uniewinnił Marcina Najmana – o czym możemy przeczytać w gazecie ”Super Expressu”. To nie koniec, bowiem w całej sprawie zabrał głos ”El Testosteron”, który od początku całą sytuację uważał za absurd. Najman podkreśla, że sprawiedliwość istnieje.

Najman

Częstochowianin najbliższy pojedynek stoczy w październiku na gali WOTORE. Będzie to starcie z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem. O tym zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu.

Równie często wspomina się o potencjalnym starciu z Jackiem Murańskim. Czy dojdzie do tego jeszcze w tym roku? To jest jedna z najbardziej wyczekiwanych walk w freak fightach, bowiem jest tu realny i duży konflikt.

Marcin Najman zabiera głos!

W gazecie ”Super Expressu” możemy przeczytać o tym, że sąd uniewinnił Marcina Najmana. ”El Testosteron” zapewnia, że sprawiedliwość istnieje.

Sprawiedliwość istnieje.

Kilka miesięcy informowaliśmy o tym, że Marcin Najman (43 l.) ma poważne problemy z prawem. Wszystko przez prowadzenie jaguara mimo sądowego zakazu. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w czwartek, 8 września, uniewinnił go od zarzucanego mu czynu.

– Dla mnie to od początku było nieporozumienie – mówił Marcin Najman tuż po opuszczeniu sali sądowej. W uzasadnieniu uniewinnienia sędzia mówiła o błędnym zrozumieniu przez oskarżonego poprzedniego wyroku, w którym padły słowa o umorzeniu postępowania. Sąd potwierdził, że nie doszło do celowego naruszenia zakazu, co potwierdzały wyjaśnienia nie tylko Najmana, lecz także policjanta, który zatrzymał pięściarza w Warszawie w marcu tego roku.

– Nie był świadomy naruszenia zakazu – dodała sędzia, którą przekonały ”szczerze i spontaniczne” wyjaśnienia ”El Testosterona”. Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów minie Najmanowi za dwa tygodnie.

– Wtedy wsiadam od razu do auta i jadę. Do tego czasu nie – podkreślił Najman w rozmowie z ”Super Expressem”.

Zobacz także:

Znamy zarobki po UFC 278! Marcin Tybura z czwartą najwyższą wypłatą! Widzieliście?

Portal MMAFighting.com opublikował podstawowe zarobki zawodników po gali UFC 278. Najwyższą gażę ma przegrany walki wieczoru Kamaru Usman. Walczący w karcie wstępnej Marcin Tybura znalazł się na czwartym miejscu pod względem wielkości wypłaty.

Fist Universe opublikowało oświadczenie! Organizacja Trybsona zapowiada drugą edycję! Co wy na to?

Jest oświadczenie Fist Universe! Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały postanowiła zareagować w mediach społecznościowych. Uczestnicy pierwszej edycji są mocno zaniepokojeni aktualną sytuacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis