MMA PLGROMDATomasz Adamek na gali GROMDA? Szef zdradza: Coś się szykuje!

Tomasz Adamek na gali GROMDA? Szef zdradza: Coś się szykuje!

Już w piątek, 10 czerwca w Pionkach odbędzie się dziewiąta edycja gali GROMDA, na której o pas organizacji zawalczą Balboa oraz Godbeer. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie szefa federacji z Tomaszem Adamkiem. Co ono może zwiastować?

Tomasz Adamek na gali GROMDA? Szef zdradza: Coś się szykuje!
Foto: Mariusz Grabowski

W pierwszej historycznej walce o pas GROMDA zawalczy zwycięzca siódmej gali Bartłomiej Domalik oraz nowe wzmocnienie Mark Godbeer. Polak pierwszy raz pojawił się na piątej edycji i już wtedy dał znać, że na pewno będzie liczył się w tej grze. Na GROMDA 7 zdemolował w drugiej rundzie doświadczonego kickboxera Dawida “Maximusa” Żółtaszka.

GROMDA: Tomasz Adamek na gali!

Brytyjczyk z kolei jest zawodnikiem MMA, ale ma w CV również walki na gołe pięści. W przeszłości występował w UFC, gdzie wygrał dwa boje. Wystartował także w turnieju na gołe pięści, gdzie pokazał się z świetnej strony. Brytyjczyk w zdemolował Siale Siligę, a w 50-sekund znokautował Jacka Maya.

Ponadto, organizacja idzie w mocne nazwiska – wiemy na pewno, że na wydarzeniu pojawi się Popek. Zakwestionowano jednak, że będzie walczył, ponieważ planowo dzień później ma grać koncert w… Holandii. Widzowie podejrzewają, że raper wystąpi jako gość w Studio.

Teraz na Twitterze można zobaczyć również zdjęcie Mariusza Grabowskiego z Tomaszem Adamkiem.

Tomasz “Góral ‘ Adamek dotarł już do miasta grzechu!
Coś się szykuje. Zapraszamy na ceremonię ważenia i losowania już dziś o godz 18.00 na YT Gromda

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis