MMA PLNajnowszeBoksTomasz Adamek zapewnia: Trzeba wierzyć w Boga i mocno się modlić, a On daje siłę!

Tomasz Adamek zapewnia: Trzeba wierzyć w Boga i mocno się modlić, a On daje siłę!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) to bezwzględnie legenda polskiego boksu. ”Góral” w rozmowie z portalem Stacja7.pl został zapytany o swoją wiarę. Doświadczony pięściarz zapewnił, że wiara w Boga i modlitwa daje mu siłę. Dodatkowo zaznaczył, że w tak ciężkim sporcie jakim jest boks nie da się wytrwać będąc sam.

Adamek

Adamek podczas gali w Szczecinie został oficjalnie ogłoszony jako nowy nabytek FAME MMA. Właśnie w tej freakowej organizacji ma stoczyć swoje dwie walki w 2023 roku. Szczegółów debiutu nie znamy.

Wcześniej jednak dojdzie do innej walki w wykonaniu ”Górala”. Dokładnie 24 lutego na gali KSW w Gliwicach dojdzie do hitowego starcia z Mamedem Khalidovem. Pojedynek oczywiście odbędzie się w formule bokserskiej w dużych rękawicach – został zakontraktowany na 6 rund.

Adamek: W tym sporcie, w którym jestem nie da się wytrwać, być sam!

Piękne świadectwo wiary Tomasza Adamka naszego legendarnego polskiego pięściarza. ”Góral” w rozmowie z portalem Stacja7.pl został zapytany o wiarę.

Adamek zapewnia, że każdy kto się modli i wierzy w Boga dostaje siły! Jest to kolejny uznany sportowiec, który mówi jak bardzo ważna jest wiara, relacja z Bogiem i modlitwa.

Mama wychowywała nas: dobrze, krótko i po Bożemu. Mając 4-5 lat chodziłem już do Kościoła, a od 1 klasy podstawówki byłem ministrantem. Jako nastolatek, zaczęły mi się podobać inne rzeczy, ale nie odszedłem daleko. Wtedy odstąpiłem od służenia przy Ołtarzu. Mimo to, wiara była cały czas obecna w moim życiu. A szczególnie powróciła, kiedy się ożeniłem. Wtedy na nowo zacząłem przybliżać się do Boga (..) W tym sporcie, w którym jestem nie da się wytrwać, być sam. Trzeba wierzyć w Boga i mocno się modlić, a On daje siłę. Do Pana Boga się przyznaję i Panu Bogu też za wszystko dziękuję. To że żyję, że jestem, że mam rodzinę, dzieci – to wszystko Mu zawdzięczam 

W ostatnim czasie pisaliśmy o wielu świadectwach wiary uznanych sportowców, którzy mówią o relacji i mocy Jezusa Chrystusa – Króla nieba i ziemi!

Vitor Belfort [TUTAJ], George Foreman [TUTAJ], Cung Le [TUTAJ], Artur Szpilka [TUTAJ] i Ariane Lipski [TUTAJ]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis